Eliza z "Warsaw Shore": Hejtują mnie Matki Polki. Zaniedbane, grube, w dresach. Da się zmienić pieluchę w tipsach! A wtedy Trybson...

30.04.2015 00:06
Eliza i Trybson z 'Warsaw Shore' zostali niedawno rodzicami. Celebrytka wyznała nam, że na jej profilu na Facebooku pojawiło się od tego czasu wiele 'fanek', które służą jej radami odnośnie macierzyństwa. Krytykują sposób, w jaki zajmuje się małą Victorią. Eliza przekonuje, że w przeciwieństwie do nich, nie jest leniwa i potrafi znaleźć również czas na zadbanie o siebie oraz treningi. Nie ma też problemu ze zmienieniem pieluchy w sztucznych, długich paznokciach. Wtedy w rozmowę włączył się też Trybson. Poparł ukochaną! Zobaczcie, co powiedział.
Więcej o:
Komentarze (46)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 292 razy 250

  Świat się kończy, jeśli tacy ludzie są "gwiazdami" i do tego jeszcze rodzicami...no, ale jakich wypowiedzi się spodziewać....Polska B (bez urazy dla tych co tam mieszkają, chodzi mi raczej o typ mentalności u niektórych). Tipsy, pełen "mejkap" biust na wierzchu, panterka, dramatyczny fałsz w piosenkach, których nie da się źle zaśpiewać i tatuś w za małym podkoszulku i wieśniackiej czapeczce, który niczego w życiu nie osiągnął oprócz mięśni. Ci ludzie mają dać jakikolwiek przykład? Dwójka młodych, którzy zdobyli rozgłos dzięki kompletnemu dnu jakim jest "Warsaw Shore"? Zgoda dziecko nie może być wymówką do zaniedbywania się...no ale ludzie pokroju "plastic fantastic" nie są żadnym wyznacznikiem!
  To pisałam ja...matka polka nie w dresie i zadbana :)

 • browaryr

  Oceniono 200 razy 180

  hejtują matki polki...-a dyma idiota.

 • Gość: Kuba

  Oceniono 130 razy 124

  kto takie bagno pokazuje,przeciez to straszna kaszana

 • Gość: Adam

  Oceniono 114 razy 108

  ale prostacy-zenada

 • boo.boo

  Oceniono 100 razy 90

  Jak bardzo zryty łeb trzeba mieć by dojść do wniosku, że kto mnie "hejtuje" jest gruby, nosi dres etc. tej lali nadmuchanej i nadymanej nawet nie przyjdzie do głowy, że "hejtują" ją normalne kobiety, które w przeciwieństwie do niej dorosły do macierzyństwa.

 • Gość: rer

  Oceniono 92 razy 84

  Co za dno...

 • Gość: Mia

  Oceniono 67 razy 63

  Moje uszy i oczy krwawia...:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX