Magdalena Ogórek na pokazie La Manii. "Tak planowałam kalendarz kampanijny, żeby tu być"

Agencja TVN/x-news
29.04.2015 09:38
Magdalena Ogórek zaskoczyła wczoraj wszystkich swoją obecnością na prezentacji nowej kolekcji marki La Mania.  - Nie mogłam na czas kampanii zawiesić przyjaźni na kołku - powiedziała. - Przyjaźnie się z Joanną Przetakiewicz. Tak planowałam kalendarz kampanijny, żeby tu być - dodała. Kandydatka SLD na prezydenta oczywiście wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów. Jak poradziła sobie z pozowaniem? Jak wyglądała w seksownej kreacji od La Manii? Przekonajcie się sami!

źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej o:
Komentarze (44)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • winniepooh

  Oceniono 79 razy 73

  pomijając stosowność tej "kreacji" oraz sam fak pozowania na ściankach przez kandydatkę na urząd, reklamowanie prywatnego biznesu przez wyżej wymienioną jest co najmniej mocno kontrowersyjne i czy aby na pewno zgodne z prawem...(?)

 • Gość: mania

  Oceniono 76 razy 66

  taa. Magda Ogórek - kandydat La Manii na prezydenta - poprowadzi nowa partię La Manię do parlementu.

 • Gość: andrzej

  Oceniono 70 razy 60

  Czy te SLD już zupełnie popie...... ? Kto oprócz napalonych nastolatków zagłosuje na tę lalę? Czy u Was już kur.... nie ma zupełnie wartościowych, mądrych ludzi którzy by coś wnieśli do tej nudnej farsy wyborczej? Gdzie są ludzie pokroju Cimoszewicza, Borowskiego, Izy Sierakowskiej.... ? Brak prawdziwej lewicy. Miler, to nie Ziobro , to Ty jesteś "0".

 • Gość: gościllla

  Oceniono 74 razy 60

  Bardzo zawiodła mnie Pani Ogórek.Wydawało się :kobieta i na dodatek kandydatka lewicy czyli połaczenie idealne.No i nic z tego,jaka lewica-mocno już sfatygowana,bez idei,bez pomysłu,bez twarzy-taka i kandydatka.Chyba na tym wybiegu jej miejsce

 • Gość: dede

  Oceniono 57 razy 43

  Magdalena Ogórek to bardzo inteligentna sztuczka. Zrobiła w bambuko starego .. Milera, nigdy przecież nie chciała być prezydentem. Nawet nie chciało się jej odpowiadać na głupie pytania dziennikarzy. Za to przez 3 miesiące cała Polska Republika Bananowa nie gadała o żadnej innej laluni tylko o niej. Dziewczę za darmo zrobiło sobie taki lans, że ho, ho. Teraz złapie jakiegoś byznesmana (wiadomo za co) i będzie miała utrzymanie do końca życia, nie kiwnie nawet palcem do emerytury.

 • Gość: ostjan

  Oceniono 39 razy 37

  Następny występ w bikini, a później w toples.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX