Wyszliśmy z Eweliną i Pawłem z "Warsaw Shore" na ulice Warszawy. Pytali przechodniów o program. Większość ich NIE POZNAŁA. "Gdybym ich spotkał, to..."

23.04.2015 16:54
Ewelina i Paweł w akcji! Uczestnicy 'Warsaw Shore' wyszli na ulice Warszawy i pytali przechodniów, co sądzą o reality show MTV. Na tym nie koniec. Pytali o uczestników, także bezpośrednio o siebie. Wiele osób nie rozpoznało członków 'Ekipy' i nie przebierało w słowach przy opisywaniu tego, co o nich sądzą. Zobaczcie.
Więcej o:
Komentarze (24)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Potworski

  Oceniono 316 razy 310

  Choćby tysiąc osób powiedziało idiocie, że jest idiotą to on i tak tego nie skuma=będzie się głupio rechotał i wytłumaczy sobie, że to hejterzy i zazdrośnicy.

 • obywatel_rp

  Oceniono 226 razy 222

  warsaw shore... kopulujące publicznie zwierzęta ze zwojami prostymi jak amerykański hajłej,,, i IQ w okolicach temperatury pokojowej...
  To chyba najłagodniejsze określenie, jakie mi przychodzi na myśl...

 • ateofi

  Oceniono 145 razy 141

  Para skundlonych przygłupów bez żadnych zasad moralnych i zahamowań. Na miejscu ich rodziców zapadłabym się pod ziemię ze wstydu za taką progeniturę.

 • Marcin Pietrzak

  Oceniono 87 razy 77

  A co, pewnie zbliża się jakiś drugi sezon i wyborcza postanowiła włożyć w jego promocję tyle samo, co w promocję pierwszego. Handlujecie nawet oburzeniem moralnym, moraliści.

 • browaryr

  Oceniono 58 razy 54

  promocja dzi.ki i jakiegoś dandysa??niech sobie zrobią wizytowki i za wycieraczki wkładają.

 • ja01

  Oceniono 43 razy 39

  No bo nie da się inaczej nazwać tego programu, jak ścierwo i tani pornol.

 • Daria Kiszko

  Oceniono 4 razy 4

  jak nie komentuje to skomentuje to... totalne dno,,, do tego chodzisz po ulicach i pytasz sie ludzi co sądzą o programie... ja to nazywam "łapacze hiv" .... i ogladam to dla beki bo na codzień takiej totalnej bezwartosci i tandety nie da sie zobaczyć. pozdrawiam :)

 • vahoo

  Oceniono 3 razy 1

  Nie rozpoznali ich w Warszawie, a na tzw. prowincji?? O kuźwa, sorry!! Gdyby czytali Plotka to by wiedzieli co to za jedni! Ale ...... prymitywy!!

 • Gość: ROXI

  0

  A mi sie meeeeega podobaaa , tylko lepiej jak by bylo wczesniej max 22 hehe :) Zaaaajeeeee fajnee jest :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX