Prokop i Wellman zagrali w filmie Adamczyka? To tylko żart, ale wywiadu Wendzikowskiej udzielili. "Stosowaliśmy metody Grotowskiego". Jej mina...

Dzień Dobry TVN/x-news
03.04.2015 11:43
'DD TVN' zgotowało widzom primaaprilisowy żart: Dorota Wellman i Marcin Prokop głównymi bohaterami reżyserskiego debiutu Piotra Adamczyka. Taa, nieśmieszne... Nie wiemy, czy ktokolwiek choćby się uśmiechnął słuchając ich rozmowy o wyimaginowanej produkcji, gdyby nie fakt, że rozmowę z nimi przeprowadzała Anna Wendzikowska. Co w tym zabawnego? Niby nic, ale w pewnym momencie Prokop postanowił (na pewno nie nieświadomie) opowiedzieć widzom, że stosował się do metod Grotowskiego. Temat podłapał Adamczyk. A mina dziennikarki? No cóż... Znaczyła więcej niż tysiąc słów.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • amorvertical11

  Oceniono 82 razy 62

  Jak tak czasami spojrzę (już coraz rzadziej) na te zadowolone z siebie ryje, to mam nieodparte wrażenie, że im widzowie do niczego za bardzo nie są potrzebni. Oni najbardziej lubią się taplać we własnym gnoju. Zamknięci w tym jednym chlewiku rozmawiają tylko ze sobą, o sobie, wyjadają sobie wzajemnie z dooopy jakieś śmieszne kawałki, cieszą się jedno drugim. Ciągle te same maciorki, knury, przyprowadzają nawet swoje małe prosiaczki żeby się nimi pochwalić, to nieustanne taplanie się na wybiegu, pochrumkiwanie z zadowoloniem. Po prostu chlew zainteresowany wyłącznie własnym chlewem. Puszczam pawia i nawet nie włączam

 • Andy Chojecki

  Oceniono 58 razy 48

  dobrze tak Wendzikowskiej. jej wina ze nie wyciela (a mogla) tej sekwencji kiedy robi z siebie idiotke.

 • koja

  Oceniono 58 razy 44

  To nie było nieświadome. Widać po jego minie.Chciałabym powiedzieć, że mi jej żal. Większość grup zawodowych musi się doskonalić, dokształcać. P. Anna ma taki zawód, w którym powinno to być normą. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać.

 • Gość: Gosling

  Oceniono 17 razy 17

  Wendzikowska ( już pomijając Grotowskiego, bo cała ta kuriozalna historia się przejadła ) jest zwyczajnie mało inteligentna. Ta kobieta nie ma talentu ani do zadawania pytań ani do odgrywania tych swoich trzecioplanowych ról ani do gotowania. Po co takie miernoty w TV ???

 • Gość: seepferd

  Oceniono 6 razy 0

  Skupiacie się na Wendzikowskiej a "mądry" Prokop sam nie potrafi wypowiedzieć nazwiska i jak Kiepski z serialu pokazuje swoje dyletanctwo. Grotowskiego Panie Marcinie Grotowskiego a nie "Gratowskiego" . Ale Prokop też studia skończył, także jego to też tłumaczy.

 • do_not_disturb

  Oceniono 53 razy -11

  To nie tak, że bronię Wendzikowskiej (mina bezcenna:), lecz parę słów o Grotowskim: Fececie, który nie szukał rozgłosu, unikał wywiadów i reglamentował zgody na publikacje swych dzieł o teatrze. ON SAM nie chciał być znany. Więc chyba dostał, co chciał??

 • Gość: Ewelina

  Oceniono 55 razy -13

  Nie czepiajcie się, dajcie już tej Ani spokój... Wkręcili ją nieźle, ale mam nadzieję, że to, co powiedział Marcin na początku, to nie żart - on i Dorota sprawiają wrażenie przyjaciół. Mam nadzieję, że w życiu też się lubią :-) Ja ich uwielbiam jako duet!

 • pan.malowany

  Oceniono 51 razy -17

  Prokop i Wellman-dwa przyglupy, ktore powinny wystepowoac w cyrku, ona jako freak.

 • Gość: Borys

  Oceniono 48 razy -20

  Panie Marcinie - ładnie to tak popisywać? Pan nigdy nie miał wpadki ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX