Piasek dawno nie pokazywał się publicznie. Odwiedził "DD TVN" i wspominał dawne czasy. "Wielu rzeczy żałuję"

Dzień Dobry TVN/x-news
25.03.2015 15:27
Na jego najnowszej płycie 'Kalejdoskop' nie usłyszymy dyskotekowych hitów czy rockowych brzmień. A na początku swojej kariery Andrzej Piaseczny wybierał właśnie taką muzykę. Od Mafii, po królujące na dyskotekach 'Mocniej', aż do wizerunku dojrzałego artysty... Bez wątpienia przeszedł długą drogę, ale jak podkreśla, za wszystko jest wdzięczny. Dawno nie pokazywał się publicznie, a teraz odwiedził 'DD TVN', gdzie wspominał swoje początki.
Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • djemen2

  Oceniono 25 razy 3

  "królujące na dyskotekach 'Mocniej'"
  Chodziłem po dyskotekach w tych czasach i na żadnej Piaskowych nagrań nie słyszałem. To było pop który puszczany był wtedy w radiach bo zakompleksione stacje wtedy wstydziły się puszczać klubowe nagrania.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 0

  przeżywał ------- gdyż opuscił go partner.

 • cerrie

  Oceniono 16 razy -2

  Czasem odnoszę wrażenie, że te wszystkie tv śniadaniowe właśnie służą tylko temu, aby zapraszać ludzi którzy są obecnie na bezimiennej poniewierce, i nie za bardzo wiedzą co ze sobą zrobić. A ponieważ mają ciut za dużo wolnego czasu, to pałętają się po telewizjach nie mając nic lepszego do roboty. Na szczęście większość ludzi o tej porze zamiast siedzieć przed tv, i słuchać zramolałych opowiadań ludzi czujących nieodpartą potrzebę dzielenia się swoim zapomnianym życiem z innymi, pracują bądź też zajmują się innymi pożyteczniejszymi rzeczami.

 • Gość: Basia

  Oceniono 35 razy -5

  Panie Andrzeju a nie żałuje Pan, że mijając mnie w Kielcach nie zwrócił Pan na mnie uwagi i nie zaprosił na herbatę porzeczkową? :-)

 • Gość: Obiektywny

  Oceniono 56 razy -10

  Kiedy on w końcu się publicznie przyzna że jest gejem? Tyle osób to wie...

 • 1969xxx

  Oceniono 25 razy -11

  piasek powinien razem z pirogiem i raczkiem wybierdalac na Madagaskar i nie powinni zapomniec zabrac jacykowa

 • Gość: Romek

  Oceniono 36 razy -16

  chcialbym zrozumiec w jakim sensie (przy osobie Pieseczny) autor uzywa zwrotu- "wizerunku dojrzalego artysty"??Czy autor jest po szkole muzycznej,jest moze krytykiem muzycznym,wydawca etc????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX