Patrzycie i myślicie: zwykła niebieska sukienka. Nudy? Nie. Bo Przetakiewicz założyła do niej TAKIE buty

20.02.2015 09:52
W 'Project Runway' nie tylko Anja Rubik lubi pokazywać nogi. Joanna Przetakiewicz także ma się czym pochwalić. Jurorka wie, jak najlepiej sprawić, że wszyscy zwrócą na nie uwagę - założyła dość skromną, ale krótką sukienkę w przyciągającym wzrok odcieniu niebieskiego, a do niej dobrała buty, których po prostu nie da się nie zauważyć.
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jasniepani

  Oceniono 21 razy 13

  Eee tam, strój niekompletny. Do takich butów brakuje jeszcze trzech dodatków: tomahawka indiańskiego, pióropusza na głowie a na szyi koniecznie na rzemyku biały kieł.

 • fanizymiko

  Oceniono 12 razy 6

  SAMOJE*KI

  BIAŁE KOZACZKI

  PRZETAKIEWICZ

 • szaron_stoln

  Oceniono 10 razy 2

  Kuriozum sezonu - futrzane sandały...:)

 • pani_malowana

  Oceniono 5 razy 1

  Fakt, nogi ma bardzo zgrabne ale nie potrafię zrozumieć jednego, a mianowicie tego jak Przetakiewicz stać jest na buty za kilka tysięcy skoro jest bankrutką ? La Mania leci już na stracie ponad 16 mln pln, a J. Przetakiewicz ma do spłacenia kredyt bankowy 11 mln pln ??? To takie nowe wydanie milionerki zadłużonej na maksa ? Dla mnie milioner to ktoś, kto ma na plusie miliony a nie na minusie. Rozumiem, że obroty ze sprzedaży kopiowanych kiecek w La Mania to zysk w całości przeznaczany na inwestowanie w samą siebie, a spłata zadłużenia, wynagrodzenia dla pracowników i bieżące zobowiązania spółki typu podatki, zus, czynsz za najem powierzchni etc. to problem "cichych" wspólników spółki (sorry, miało być sponsorów, którym J.P. z modelkami świadczy usługi seksualne niekoniecznie na jachcie Kulczyka :) ?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX