"Czy kiedykolwiek podniosłeś rękę na dzieci?". Mąż Figury po raz pierwszy przedstawia swoją wersję: Jaka matka zostawiłaby dzieci z takim ojcem?

Dzień Dobry TVN/x-news
21.01.2015 13:02
W 2012 roku cała Polska żyła tą sprawą. Katarzyna Figura w głośnym wywiadzie dla 'VIVY!' opowiedziała o przemocy domowej, której przez wiele lat miał się dopuszczać w stosunku do niej i dzieci jej mąż, Kai Schoenhals. Szybko pojawiły się kolejne poruszające rozmowy z aktorką, m. in u Tomasza Lisa, podczas których Figura roniła łzy, opisując bicie, szarpanie, poniżenia, jakich miała doznawać przez wiele lat.

Mąż aktorki w kilka dni publikacji pierwszego wywiadu w oficjalnym oświadczeniu dla mediów kategorycznie zaprzeczył zarzutom. W oczach opinii publicznej jawił się już jako tyran i damski bokser. Do tej pory nie komentował sprawy. Teraz postanowił jednak przedstawić swoją wersję wydarzeń.

'We wrześniu 2012 wylądowałem w Kalifornii. Od razu odebrałem ponad 100 wiadomości od znajomych: 'O co chodzi?'. Martwiłem się o dzieci, jak one sobie z tym poradzą. Skutki psychiczne tych fałszywych oskarżeń są bardzo ciężkie, nie wiemy jednak jeszcze, czym zaowocują one w przyszłości' - mówił w 'DD TVN'.

Powiedział również, że wszystkie zarzuty wobec niego zostały uznane za bezpodstawne i oddalono je. Była małżonka nadal blokuje mi jednak możliwość spotykania się z dziećmi. Zobaczcie, co jeszcze wyznał.
Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jenny28

  Oceniono 22 razy 10

  Moim zdaniem on jest psychopatą. Miałam takiego męża. Oni ciągle kłamią i robią to NIEWIARYGDNIE PRZEKONYWUJĄCO. Normalne jest te to że zrzucają winę na ofiarę i robią z siebie ofiarę a ofiara prawdziwa oczywiście kłamie.

 • morgana50

  Oceniono 17 razy 9

  ciężko powiedzieć - stojąc kompletnie z boku- kto w ich sporze ma rację , ale... nigdy w życiu nie zostawiłabym nieletnich dzieci z ojcem psychopatą znęcającym się nad dziećmi, a skoro już po rozpoczęciu afer kilka razy zostawiała, i to na dłuższy czas, to chyba z ojcem nie jest aż tak źle, jak to opisywała ?!? dopiero po ok roku 'przemyślała' sprawę ( albo jej ktoś mądrzejszy pokazał niekonsekwencję słów do poczynań) i zaczęła utrudniać kontakty dzieci z ojcem !

 • m2ha

  Oceniono 7 razy 5

  Facet kłamie. Wystarczył mi ten krótki materiał, żeby się upewnić. Niby wyuczone gesty, ale mowa ciała i tak go zdradziła. Nie patrzy w oczy w kulminacyjnym momencie "wyznania" . I te uśmiechy kiedy mówi o przemocy- obrzydliwe. Współczuje Kasi, że miała za męża tak wyrafinowanego zimnego psychopatę. Niestety kobiet kochających za bardzo jest bardzo wiele. Kasiu gorąco Cię pozdrawiam i trzymam kciuki za nowe życie. Ps. Świetnie wyglądasz na deskach Wybrzeża :). Publiczność dalej Cię kocha, bo nigdy nie przestała.

 • brutal_cyrkiel

  Oceniono 4 razy 4

  Od razu widać, że pedofil i oprawca.

 • lenore

  Oceniono 21 razy 3

  Ja jej jakos nie wierzylam, tym bardziej w dobie telefonow komorkowych, minikamer, malych dyktafonow mogla spokojnie nagrac chociaz jedna jego akcje. Poza tym ona chyba faktycznie jest alkoholiczka dlatego tak go ostro zaatakowala - boi sie utraty praw rodzicielskich.

 • Marian Paździoch

  Oceniono 3 razy -1

  Żyję w Polsce, ale tą sprawą nie żyłem. Mało tego mam ją głęboko w dupie, podobnie jak aktorstwo cycatej lali.

 • Oceniono 12 razy -8

  Znam Kaja jak lysa kobyle.Jest gentelmenem z klasa.Znam tez,bardzo zaluje,Jego byla,ponoc Dive z Hollywood/8 sekund dla Altmana ze szczurami w kaluzy/.To mitomanka i b.slaba aktorka.Ma tylko potezne fabryki laktozy oraz plecy zapasnika wagi najciezszej i Dupe jak GrubaBerta.Ta kara boska.Bo cycuszki maja byc obowiazkowo delikatniusie do pieszczot nie ugniatania,jak ciasto na pizze,dupsko zgrabne,jak Venus,a plecy dziewoi nie boksera..Najlepiej 3,gora 4.Piatka dla prostytutek,zeby szczuly...Moja Byla Krolewne Malgosie,jak Ja bylem zlapalem in flagranti z najwiekszym kaleka w miescie,zwanym Luszczyca,nie pozwolila mi NIGDY zobaczyc sie z moja ukochana CorneliaSamantha,nasylajac na mnie wredna policje Sweden z bronia.Co mialem robic.Odjechalem lkajac z bezsilnosci.No i zrobila Jej kaszane z mozgu.Nienawidzi mnie.Moja corka,ktora wymyslilem od poczatku do konac uczac Ja m.in.English jak poszla do przedszkola, tanca,dlugich spacerow i milosci do naszych braci mniejszych.Fuck!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX