Smutniak o miłości i macierzyństwie: Przeżywam teraz piękny moment w moim życiu. Komentuje zdjęcie dziecka pokazane w sieci: To nie ja je wrzuciłam

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
11.11.2014 13:35
Kasia Smutniak rzadko udziela wywiadów w polskich mediach. Piękna Polka, w której rozkochali się wszyscy Włosi, trzy miesiące temu po raz drugi została mamą. Z rozmowie z Magdą Mołek opowiedziała, że teraz podchodzi do macierzyństwa całkiem inaczej niż 10 lat temu przy pierwszym dziecku. Wyjaśniła też, skąd w sieci wzięło się zdjęcie rączki jej nowo narodzonego syna. Okazuje się, że to wcale nie jej sprawka.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maddie.wgr

  Oceniono 56 razy 44

  Mieszkałam we Włoszech i Kasia jest tam bardzo znaną gwiazdą.Włosi ją bardzo szanują i lubią.Niestety bardzo rzadko mówi o Polsce i w wywiadach przyznaje, że czuje się już bardziej włoska.Pełna naturalizacja była chyba warunkiem sukcesu.Nie mniej, nie wyobrażam sobie jej w naszym 'szołbiznesie'. Nie ten poziom,nie ta klasa.Piękna, naturalna i mądra kobieta, przy tym niesłychanie skromna.

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 5

  na zdjeciu widac raczke dziecka a nie dziecko

 • golass

  Oceniono 50 razy 4

  a ja mieszkam we Wloszech i poza tym, ze jest bardzo ladna kobieta, nic specjalnego wiecej powiedziec nie moge. moze tyle, powinna zostac modelka i trzymac sie zdala od kina, bo jako aktorka jest b. kiepska. naturalna tez juz nie jest, bo cos w wargach majstrowala. madra? glupia nie jest, ale bez przesady! a teraz minusujcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX