Nowy polski boysband, NEO: Mówią, że wyglądamy jak dziewczyny, ale nikt nam nie zarzuci, że nie potrafimy śpiewać

Bartłomiej Szkop
22.09.2014 23:06
Phil, Nico i Matti od trzech miesięcy spełniają swoje największe marzenie. Pracują nad pierwszą płytą, a już wkrótce ukaże się ich autorski singiel. Chłopcy z grupy NEO zadebiutowali w sieci coverem piosenki Jonas Brothers, czym rozkochali w sobie tłumy nastolatek. W rozmowie z nami wyznali, że już maja hejterów, ale nie przejmują się ich docinkami. Co jak co, ale śpiewać potrafią i świetnie zdają sobie z tego sprawę. Czy właśnie obserwujemy narodziny nowych gwiazd polskiej sceny muzycznej?
Komentarze (20)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • edwardakozaczek

  Oceniono 10 razy 4

  gimbaza, pytanie co pokażą na płycie

 • sarnasabi

  Oceniono 14 razy 4

  niech śpiewają, komu szkodzą, fajni, naturalni... kogo to boli?

 • cerrie

  Oceniono 15 razy 3

  Jasne jesteście super chłopaki. Bleeee... Ciekawe przez jaki długi czas będą super he he ;-) Bo z tego co się orientuję, to młodzi ludzie nie mają zbyt wyrobionego gustu muzycznego.
  A jak ostatnio śmignął mi w tv koncert tej całej "Violetty", i ten aktor co gra w serialu zakochanego w tytułowej Violettcie, zaczął jej śpiewać jakąś miłosną piosenkę, to zrobili najazd kamerą na tłum rozpiszczanych nastolatek, i niejedna z nich dosłownie sikała po gaciach z podjarania się tym że on "Wyznaje jej miłość". No ludzie, przecież to tylko bajdużenie, historyjka stworzona na potrzeby takich mało wybrednych siks którym da się wmówić dosłownie wszystko. Nawet to że taka aktorska para jest z sobą w związku nawet w życiu realnym ;-) No bo te siksy na tym koncercie tak się zachowywały, jakby ci aktorzy naprawdę byli prawdziwi. Aż miałabym ochotę potrząsnąć niejedną z nich, i nawrzeszczeć na nie za ich wszędobylską głupotę. Czego oczywiście nie zrobię, bo sama kiedyś byłam głupią 12-tolatką czytującą idiotyczne "Brava" :-/
  Ale to jest tylko przykład na to, jak małolatom robi się wodę z mózgu. Zarówno miałkimi serialami (Gdzie pewnie takiego dzieciaka bardziej interesuje, czy "Violetta" wybaczy swojemu oblubieńcowi czy nie. Niż to co oznacza słowo miałki), jak i takimi boysbendami.
  Parę lat temu na vivie, tak szumnie robili program o takim boysbandzie us5 ;-) I gdzie jest teraz wasz ukochany boysband małoletnie siksy? Gdzie są te wszystkie boysbandy które kiedykolwiek powstały, kto o nich w ogóle pamięta?
  Kogo to boli? A mnie to boli. Bo za rok czy dwa nikt o nich nie będzie pamiętał. Ale jakbym miała 8-mio czy 12-letnią córkę, to za nim ten boysband by się skończył, to ja co najmniej z 10 razy bym wyszła na wyrodną matkę, bo a to nie chciałabym jej kupić plecaka, a to piórnika a to bluzy. Nie chciałabym się "Użerać" z własnym ewentualnym dzieciakiem przez jakiś kretyński boysband.

 • aromagum

  Oceniono 8 razy 2

  przynajmniej bez spiny

 • zyleta19

  Oceniono 11 razy 1

  Jesteście super :) Tak trzymać chłopaki!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX