Są "selfie", zdjęcia bez makijażu i w bikini. A teraz mamy nowy trend wśród gwiazd. Tego jeszcze nie było!

22.07.2014 14:56
'Splash' - tak nazywa się nowy trend na Facebooku i Instagramie, który chętnie wprowadzają w czyn gwiazdy. O co chodzi? Najkrócej - o oblanie wodą. Dodatkowo wyznacza się kolejne osoby, które muszą zostać oblane. Jeśli tego nie zrobią, stawiają kolację osobie, która je 'nominowała'. Natalia Klimas, Joanna Horodyńska, Łukasz Jemioł czy Maffashion to tylko niektórzy znani, którzy wzięli udział w zabawie. Zobacz, jak wyglądał 'splash' w ich wykonaniu.
Komentarze (9)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie

  Oceniono 65 razy 45

  Ja powiem tylko tyle że takimi głupotami zajmują się ludzie którzy nie mają nic sensownego do roboty w wolnym czasie. A jak mózg nie ma odpowiedniej stymulacji to pozostawiony sam sobie zaczyna wariować i wymyślać takie bzdety.
  No ludzie. Gdyby tak każdy miał naśladować te wszystkie trenda-srenda, to wylądowałby na oddziale psychiatrycznym, bo zacząłby cofać się w rozwoju. Jakiś czas temu wśród moich znajomych był trend na "Pokarz mi swoje zdjęcie z dzieciństwa i wyznacz kolejną osobę". No ludzie. Co to za dziecinada w stylu tych wszystkich łańcuszków i mediumów z kaczej d**y rozsyłanych kiedyś smsami? Ja nie biorę udziału w takich nędnych zapychaczach czasu, bo to nie służy niczemu innemu jak tylko pokazywaniu w głupi sposób kto tu jest "Fajniejszy". Dziecinada w stylu dzieci neo która nie daje żadnych wartości godnych zapamiętania. Tacy ludzie nie różnią się zbytnio, od tych idiotów oklejających się taśmą klejącą, czy opiekających się na kurczaka i robiących z siebie pośmiewisko na śmiesznych stronach. Tylko że ci robią to w mniej bijący po oczach śmiesznością sposób. Ale też nie grzeszą inteligencją.

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 32 razy 30

  Ciekawe co by te wszystkie "gwiazdy" zrobiły, gdyby drogi plotek.pl nie zamieścił artykułu nt. ich kolejnych splash, selfie i innych 'sraszy'... Podejrzewam, że prawie nikt by nie wiedział o istnieniu tychże "gwiazd".

 • kupogon

  Oceniono 28 razy 24

  No dobra, a gdzie te gwiazdy?
  Idę pogonić wielkie kupiszcze.

 • komentarzyca

  Oceniono 16 razy 16

  widac nudzi im sie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX