Katarzyna Cichopek o Annie Musze: Na planie mamy wspólny pokój, gdzie nasze dzieci się bawią

źródło: Newseria Lifestyle
22.07.2014 00:45
Katarzyna Cichopek i Anna Mucha na planie serialu 'M jak miłość' spędzają razem dużo czasu. Serialowa Kinga wyznała, że ich dzieci razem się bawią, a one same dużo rozmawiają o macierzyństwie. Opowiedziała też o kulisach zabawnego zdjęcia z wózkami, które wstawiła na FB (możecie zobaczyć je TUTAJ). Zobacz wideo.
Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koja

  Oceniono 48 razy 38

  To znaczy, że młode mamy, które zarabiają grosze za ciężka pracę dostają wielkie g.... A kobiety zarabiające tysiące za dzień zdjęciowy dostają pomoc i bonusy na każdym kroku. A nie powinno być odwrotnie?Przecież to państwowa telewizja.

 • jan.w2

  Oceniono 20 razy 12

  W M jak Mroczki niebawem będą narodziny i te beztalencia zarobią dodatkowa kaskę za udział ich dzieci. I na to idzie forsa z abonamentu.

 • cerrie

  Oceniono 24 razy 10

  Wow. W takim razie jak gdzieś kiedyś nadejdzie kulturogenna, niezmodyfikowana myśleniem zmutowanych pustych blondynek, ewentualnie młodych kobiet robiących z siebie stare babcie, którym już nic się nie chce i jedyne na co mają siły, to na oglądanie wyglądających jak wystygła rozmiękła owsianka seriali - apokalipsa, która zmiecie z tv made in Poland te wszystkie tandetne prorodzinne "Kreskówki" dla dorosłych, i Cichopkowa z Muchą zostaną bez pracy. To będą mogły ze swoim wspólnym doświadczeniem otworzyć prywatne przedszkole ;-) W końcu zarabiać jakoś trzeba. A nie sądzę aby nasi serialowi scenarzyści wydorośleli, i zaczęli tworzyć seriale na poziomie dorównującym serialom zagranicznym. W końcu ich poziom intelektualny musi dorównywać poziomowi aktorskiemu naszego kraju, aby nasza kinematografia już całkiem nie zdechła z intelektualnego głodu ;-)

 • pan.malowany

  Oceniono 21 razy 9

  Cichopek wieszac sie chciala czy jak?

 • dodosdontquack

  Oceniono 45 razy 9

  czemu ona ma ten powroz na szyi. chce jeszcze bardziej przypominac glupia krowe?

 • nihilist_24

  Oceniono 19 razy 7

  znoooowu ona...

 • Poly Thenpam

  Oceniono 10 razy 2

  na "p l a n i e"
  wziąć ich w dyby
  nie robić byle gówna z byle shit'em!

 • elizka51

  Oceniono 9 razy -1

  Wypiękniała i to bardzo. Nieprawdopodobnie urodziwa kobieta. Podobna do aktorki sprzed lat Joanny Pacuły. Szkoda, że nikt Kasi nie maluje do serialu , trzeba zmienić wizażystę i trochę zmienić scenariusz M jak miłość , na bardziej nowoczesny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX