Najsztub do Bosackiej: Jesteś z tym samym facetem tyle lat. Chce ci się jeszcze założyć frywolną bieliznę? A ona...

05.05.2014 19:07
W najnowszym odcinku 'Najsztub słucha' gościem będzie Katarzyna Bosacka. Co jeszcze, oprócz zamiłowania do frywolnej bielizny, zdradzi dziennikarzowi? Premierowy odcinek programu już w poniedziałek o 22:25 na TVN Style.
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 48 razy 42

  "jesteś z tym facetem tyle lat...."-najsztub-albo jestes skrytym pedziem i twoj facet cie zdradza albo jestes jebniety....ona poprostu podoba sie swojemu facetowi-i wystarczy-tak ma byc.

 • toro567

  Oceniono 36 razy 32

  Najsztub to wyjatkowy prostak i cham..dlaczego jeszcze nie zostal zwolniony z pracy za chamstwo !!!!
  chudnie w oczach....ma problem z hi...vem????

 • forfiter_jr

  Oceniono 24 razy 22

  Najsztub to chyba puka deskę klozetową. Co on bredzi?

 • onomatopeja

  Oceniono 14 razy 8

  Heh ....frywolna bielizna...podoba mi sie to słowo :D:D:D A tak ogólnie to wiekszość mężczyzn których znam woli swoje kobiety ...bez

 • sloneczko222

  Oceniono 19 razy 7

  Uwielbiam tą kobietę i jej program. Ciekawe jak sobie poradzi u Najsztuba. Musze cały wywiad.

 • lenore

  Oceniono 6 razy 2

  Fajna kobitka. W ogole ma bardzo przyjemny, kobiecy glos.

 • cerrie

  Oceniono 17 razy -9

  Ja wiem tylko jedno. Im bardziej ładna kobieta/mężczyzna tym większe mniemanie ma o sobie. Co oznacza tylko tyle, że taka osoba będzie chciała przez partnera(kę) być doceniana, już za to co zewnętrznie sobą prezentuje i ile czasu poświęca na to aby tak super wyglądać. Natomiast osoba przeciętniejsza o przeciętniejszej urodzie, i do tego jeszcze z jakimś widocznymi na pierwszy rzut oka mankamentami, właśnie z racji tego iż nie będzie akceptowana przez wszystkich, i będzie sobie zdawała sprawę że nie każdy facet/kobieta będzie go/ją chciał za partnera(kę), właśnie z racji tego iż większość ludzi woli wyidealizowane przez mass media "Ideały", i właśnie dlatego ktoś przeciętniejszy nie będzie zdradzał na prawo i lewo, albo nie będzie miał po 100 życiowych partnerek, tylko będzie się trzymał tej która go docenia za to jaki jest, a nie za to jaki mógłby być. I dlatego ja wcale się Pani Bosackiej nie dziwię że potrafi docenić co daje rodzina :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX