Gwiazdy mają głos. Co mają na sobie i za ile? Doda: Mało mnie to interesuje. Ślotała: To hit sezonu

14.02.2014 06:37
Na pokazie Dawida Wolińskiego wiele gwiazd zachwycało strojem. My spytaliśmy o marki ich kreacji oraz ceny te znane panie, ktore były ubrane najlepiej. Co nam powiedziały?
Komentarze (5)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blachara123

  Oceniono 28 razy 14

  Ta kariera dody to jedno wielkie sranie w banie, wszystko rozbuchane do granic możliwosci , szum na maksa wszędzie, a rezultaty wszystkiego mizerne. Wiele obiecuje, prawie nic nie robi.

 • blachara123

  Oceniono 27 razy 13

  Moim zdaniem Doda to fatalny misz-masz miernot z Zachodu, bazujący na wulgarności, chamskim negliżu, wypożyczonych szmatkach, od czasu do czasu jakiejś niedającej się słuchać płycie (dającej jej podstawę do nazywania siebie samej artystką, co jest poważnym nadużyciem i kpiną) i nieustającym planowaniu wielkiej kariery poza granicami Polski, co jest niemożliwe z powodu jej nieznajomości języków obcych, lenistwa i braku talentu, a co byłoby zbawienne dla ludzi o wyrafinowanych gustach muzycznych i estetycznych. Tyle ode mnie.

 • blachara123

  Oceniono 26 razy 10

  doda - tonąca dziurawa łódka na oceanie polskiego szoł-bizu. taki TITANIC - wszystko rozbuchane i z przepychem, a efekt ? SPEKTAKULARNA KATASTROFA .

 • blachara123

  Oceniono 23 razy 7

  Doda: dziś mam na sobie podróbę sukienki Wolińskiego - uszyła mi ją babcia z zasłon .

 • qula

  Oceniono 1 raz 1

  slotala a po co ty tam przyszlas,w chalupie siedz lepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX