Ewa Farna rzuciła studia? Powiedziała nam, jak jest naprawdę

27.10.2013 15:57
Kilka dni temu w czeskich tabloidach pojawiła się informacja, że Ewa Farna rzuciła studia prawnicze, bo nie ma na nie czasu. Rozmawialiśmy z piosenkarką i zapytaliśmy, jak jest naprawdę.
Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • www

  Oceniono 94 razy 66

  Większość ludzi dałaby sobie spokój ze studiami w jej sytuacji. Ma pieniądze, Wyrobione nazwisko w kilku krajach, sławę - po co jej studia? Po co dokłada sobie kolejne zadania do i tak wypełnionego kalendarza? Ale Wam wszystkinm to nie wystarczy. Waszym zdaniem powinna skończyć prawo z wyróznieniem, w między czasie wyjśc za mąż, urodzić dwójke dzieci - oczywiście najpierw chłopca, później dziewczynkę, wybudowac mały i koniecznie skromny domek, a na sam koniec przepraszac wszystkich za to, że potrafi śpiewać i ośmiela się wydawać płyty. Może wtedy to, że jest ambitna i ma dobre życie, nie stawało by wam kością w gardle. Spełniła by Wasze marzenia. Prawda?
  Jak to Was strasznie uwiera, że ktoś żyje i układa sobie swoje życie według własnych pomysłw...

  Tego się nie da znieść!
  Trzeba dziewczę wdeptać w błoto, bo brzydka, głupia, gruba, w dodatku pół Czeszka, jakim prawem ona ośmiela się spełniac swoje marzenia? Takim, że Wy marnujecie własne na kanapie przed kompem?

 • kupogon

  Oceniono 83 razy -33

  Wytrzeźwiała już?

 • atesia88

  Oceniono 106 razy -50

  Chce poprosic o indywidualny tryb nauczania? Na studiach? Może od razu niech sie kaze wykladowcom dostosowac do niej a nie ona do nich, niech wpadaja na koncerty a po nich szybki wyklad. Oj mlode to i glupie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX