Eliza z "Warsaw Shore": Imprezuję ze znajomymi, chyba, że wypiję za dużo, to...

15.10.2013 20:03
Ta szalona dwudziestolatka pochodzi z Tuliszkowa. Obecnie pracuje jako opiekunka do dzieci, jednak jej życiowym celem jest zostanie światowej sławy modelką. Marzy, by pojawić się na okładkach wszystkich największych magazynów. Ta dziewczyna uwielbia być w centrum zainteresowania i dąży do tego za wszelką cenę.

Wśród swoich znajomych uchodzi z imprezowiczkę i jak sama twierdzi właśnie imprezowanie wychodzi jej w życiu najlepiej. Bawi się zawsze na całego, nie przejmując się konsekwencjami. Po alkoholu lubi się rozbierać i chwalić swoim idealnym ciałem. Taniec na barze i całowanie z kilkunastoma facetami podczas jednej imprezy? Dla niej to standard. Bo Eliza nie boi się niczego i za to właśnie lubi siebie najbardziej. Zawsze jest sobą, dlatego nie znosi, gdy inni udają kogoś, kim nie są.

Jej idolką jest Britney Spears, choć sama ze śpiewaniem nie ma nic wspólnego. Ideał faceta? Połączenie wyglądu Radka Majdana z inteligencją i poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego. Eliza nigdy nie wybaczy mężczyźnie, jeżeli zdradzi lub podniesie na nią rękę. Nigdy też nie została przez faceta rzucona - to byłaby dla niej największa życiowa porażka.

W przyszłości Eliza planuje być bardzo bogata i sławna na całym świecie. Nie wierzy, że pieniądze szczęścia nie dają. Sama woli umrzeć w mercedesie niż bez grosza przy duszy.
Komentarze (28)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 220 razy 206

  czyli potrafi to co kazda ku.rwa-ma się czym chwalić...

 • koja

  Oceniono 139 razy 133

  Smutne to. Takie osoby były i będą.Wszyscy pytają po co media promują takie osobowości? A to właśnie one napędzają machinę produkującą pieniądze.Najmniejsze dla nich.

 • forfiter_jr

  Oceniono 129 razy 125

  Bogactwo wewnętrzne tej pani jest co najmniej tak zasobne, jak portfel pijaczka przed wypłatą.

 • ladyzgaga

  Oceniono 110 razy 92

  Eliza z "Warsaw Shore": Imprezuję ze znajomymi, chyba, że wypiję za dużo, to mam bardzo silną biegunkę. Ostatnio zasrałam całe mieszkanie, bo nie zdążyłam dobiec do kibla".

 • chef86

  Oceniono 75 razy 71

  o ' Bony ' ! To takie laski jeszcze istnieja!!! To taka gorsza wersja Dody z przed 10 lat!

 • nickkkk

  Oceniono 68 razy 66

  Ten program powinien się nazywać "WarsaWhore". Promowanie puszczalstwa i zachlewania się w trupa.

 • cezar85

  Oceniono 70 razy 64

  nie bądź taka skromna

  do cv możesz śmiało dodać

  że bez wysiłku wyglądasz jak chick with a dick

 • atibal

  Oceniono 49 razy 47

  Ciekawsze jest to ... komu dała żeby tu zaistnieć .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX