A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum RSS Plotek.pl

Eliza z "Warsaw Shore": Imprezuję ze znajomymi, chyba, że wypiję za dużo, to...

15.10.2013 20:03
Ta szalona dwudziestolatka pochodzi z Tuliszkowa. Obecnie pracuje jako opiekunka do dzieci, jednak jej życiowym celem jest zostanie światowej sławy modelką. Marzy, by pojawić się na okładkach wszystkich największych magazynów. Ta dziewczyna uwielbia być w centrum zainteresowania i dąży do tego za wszelką cenę.

Wśród swoich znajomych uchodzi z imprezowiczkę i jak sama twierdzi właśnie imprezowanie wychodzi jej w życiu najlepiej. Bawi się zawsze na całego, nie przejmując się konsekwencjami. Po alkoholu lubi się rozbierać i chwalić swoim idealnym ciałem. Taniec na barze i całowanie z kilkunastoma facetami podczas jednej imprezy? Dla niej to standard. Bo Eliza nie boi się niczego i za to właśnie lubi siebie najbardziej. Zawsze jest sobą, dlatego nie znosi, gdy inni udają kogoś, kim nie są.

Jej idolką jest Britney Spears, choć sama ze śpiewaniem nie ma nic wspólnego. Ideał faceta? Połączenie wyglądu Radka Majdana z inteligencją i poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego. Eliza nigdy nie wybaczy mężczyźnie, jeżeli zdradzi lub podniesie na nią rękę. Nigdy też nie została przez faceta rzucona - to byłaby dla niej największa życiowa porażka.

W przyszłości Eliza planuje być bardzo bogata i sławna na całym świecie. Nie wierzy, że pieniądze szczęścia nie dają. Sama woli umrzeć w mercedesie niż bez grosza przy duszy.
Komentarze (28)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX