Magdalena Schejbal i niebezpiecznie głęboki dekolt. Aż ktoś musiał jej poprawić gorset...

Plotek Exclusive
31.01.2013 23:29
Magdalena Schejbal pojawiła się na 100-leciu Teatru Polskiego w kreacji z głębokim dekoltem. Tak głębokim, że mogło być niebezpiecznie. Ale z pomocą pospieszyła...
Komentarze (8)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • magdamm

  Oceniono 39 razy 31

  Odczepcie się od jej twarzy. Nie każdy musi wyglądać jak Joanna Krupa po tuningu. Jest oryginalna i jest sobą - to się liczy. Spójrzcie się w lustro i zastanówcie - czy wasze twarze pasują do dzisiejszego kanony - zero zmarszczek, usta-pontony, perkaty zadarty nos. Wszyscy mają być tacy sami, bo wryli nam, że pewne twarze są ładne, a inne już nie???

 • mika17

  Oceniono 18 razy 18

  nigdy jeszcze nie widzialam, zeby komus piersi wylecialy gora, a tutaj to jedyna mozliwosc, innych grawitacja nie dopuszcza.

  kolejny nius z dupy

 • forfiter_jr

  Oceniono 23 razy 13

  Żeby pokazywać "niebezpiecznie głęboki" dekolt to najpierw trzeba go mieć.

 • dzierlatka55

  Oceniono 17 razy -3

  naburmuszona mina...po prostu ślicznotka !!!

 • o.rety

  Oceniono 12 razy -6

  Ale syfiara. Kto to?

 • browaryr

  Oceniono 24 razy -6

  niebezpieczny to ona ma nochal..

 • zuzia888

  Oceniono 33 razy -9

  jaka ona brzydka

 • carmenelectra

  Oceniono 37 razy -11

  Schejbal jak tonący brzytwy się chwyta-już nawet nie zwraca uwagi aby ubrać się stosownie do okazji,wywaliła cycki bo chciała odwrócić uwage od szpetnej twarzy?-czy chciała być sexowna?tutaj nawet sztab ludzi nie pomoże! Przecież od jej widoku to czosnek gnije a wino w ocet się zmienia! Poza nazwiskiem które odziedziczyła po ojcu to ani urody ani talentu zarzucić jej nie można.Wywalili z seriali to teraz szweda się wszedzie,a nuż się ktoś na niej nie pozna i weżmie do czegoś.Ja rozumiem że uroda to sprawa kontrowersyjna ,i aktorzy o nienachalnej urodzie też są potrzebni,ale Schejbal nie dość że z pyska przypomina wielbłąda to panoszy sie jak wielka gwiazda,nadęta,naburmuszona z jakąś wyższością nad innymi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX