Natalia Siwiec z mężem w samochodzie. Co ona mu tam robi?!

Plotek Exclusive
20.10.2012 00:39
Komentarze (27)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ciulowaty

  Oceniono 127 razy 119

  Podajcie chociaż jeden racjonalny powód, dla którego ta wiadomość znajduje się na stronie głównej portalu. Czy to jest ważne wydarzenie? A może ona jest ważną osobą? Zrobiła coś, poza tym że została wynajęta by zostać miss euro, ktoś jej kupił wszystkie bilety na mecze tylko w tym celu? Promujecie miernotę, ale przede wszystkim sztuczność. Sztuczność nawet nie w sensie silikonu i skalpela, ale w sensie sztucznych, nic nie wnoszących w życie motłochu celebrytów. Którzy zostali nimi w sposób sztuczny, bo ich sponsor sobie tego zażyczył. I takie sztuczne promocje powinny być zgłaszane do czegoś w rodzaju Trybunału Stanu dla mediów. Ktoś kto to wymyślił, powinien się z tego tłumaczyć, za pranie mózgu ludziom, za to że jakieś siksy 14-16 lat będą brały przykład z tego pustaka i za kilka lat będą bogatych panów zabawiać, by i też one zostały wypromowane. Bierzecie udział w procesie psucia polskiej młodzieży, a za to się należy sąd i paka. A mi się już rzygać chcę, gdy kolejny raz widzę reportaż? artykuł? o niczym, o tępych pustych ludziach, którzy lansują się w mediach tylko po to, by ktoś inny mógł na tym zarobić. Obrzydliwe, żenujące, ale przede wszystkim SZKODLIWE!.

 • samozwaniec

  Oceniono 87 razy 69

  Nie promujcie wymiotu Euro wraz ze swoim alfonsem.Jak juz moweilem,call girl z Rio bawi sie naszym kosztem przy waszej,Plotku,pomocy.Ona za kase zrobila-- by loda koniowi.Aby tylko paparuchy przy tym byly...

 • dziodzio

  Oceniono 43 razy 39

  co tu komentować? prosta dziewczyna, to i prostackie zachowania

 • marta220390

  Oceniono 37 razy 37

  Jeszcze jedno, dlaczego do cholery jest tak,że jak wchodzi się w artykuł "video ",automatycznie się włącza .
  Co za głupota. Raz ,że to przeszkadza , dwa -mam prawo wyboru,czy chcę to zobaczyć,czy nie .

 • agora7

  Oceniono 37 razy 31

  Nie dalej jak wczoraj Mariusz Max Kolonko powiedział całą prawdę nt poziomu polskich mediów i oto mamy potwierdzenie. O poziomie 'gwiazd" mowić nie trzeba. A spójrzmy na wypowiedzi poniżej : to w większości nie daje się już z niczym porównać. Wyzwalacie w ludziach to co najgorsze i najbardziej prostackie i prymitywne. Z jednej strony radio maryja a z drugiej wy. To nie wróży niczego dobrego bo naród ...chamieje.

 • opinista

  Oceniono 35 razy 31

  Nie rozumiem...po co by ktoś robił jej zdjęcia? Po co one komu? Kim ona jest? Kto kupuje jej zdjęcia? Jaki biznes mają w tym jej sponsorzy? OCO KURWA CHODZI!

 • paola1900

  Oceniono 36 razy 30

  Pokazuje do czego została stworzona.

 • mariana

  Oceniono 30 razy 28

  Mysle, ze wszystko co Natalia Siwiec robi, to wspolnie z mezem. On lansusje sie przy niej i smieja sie, jak mozna kase zarobic , na tym ,ze sie nic nie robi, czyli na skandalach.
  Nasladuja innych. Ona uwielbia ,jak chodzi nago wszedzie ! Pokazuje sie nago wszystkim z calej ekipy ktora robi material (on zreszta z boku siedzi i to obserwuje), ona wypina sie na lewo i prawo i kasa leci . A maz (niby maz ) patrzy na swoje konto bankowe i zaciera rece. Potem usluszymy , ze bil ja i musiala wszystko robic , to co widzicie na zdjeciach. Ale Ona teraz jest szczesliwa, tylko Ja ksiadz nie lubil i miala trudne dzicinstwo.
  ha, ha,ha
  Fotograf wynajety przez Nich zrobil zdiecia.

 • picia

  Oceniono 38 razy 28

  promowaniem tej szmaty zaniżacie poziom dziennikaerstwa. Ba! Hańbicie ten zawód! Wstyd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX