Kasia Smutniak: Widziałam śmierć swojego męża (Dzień Dobry TVN/X-News)

Dzień Dobry TVN/X-News
12.10.2012 16:31
Komentarze (15)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zdzirson

  Oceniono 129 razy 99

  Piękna, mądra kobieta, która nie musi nic nikomu udowadniać biustem, znajomościami, łóżkowymi wyznaniami czy durnym rechotem. Całe szczęście, że trzyma się z dala od brukowców i całego tego sosu celebrytów-idiotów, to też świadczy o jej inteligencji, skromności i fajnej osobowości.

 • browaryr

  Oceniono 98 razy 92

  normalna dziewczyna-a nie jebel z plastikowym wszystkim.

 • marta122

  Oceniono 70 razy 68

  piękna kobieta

 • li80

  Oceniono 49 razy 41

  ladna jest, nawet bardzo, nie wiem jaka jest aktorka bo nie widzialam, bez sensu jest tylko wywlekanie i rozdrapywanie przez plotka osobistych tragedii: to niczego nie zmieni wiec nie wiem czemu ma sluzyc

 • 1ania112

  Oceniono 47 razy 33

  Kasia jest bardzo piękna kobietą

 • gagula

  Oceniono 21 razy 21

  naprawdę jej współczuję .

 • jola.k

  Oceniono 30 razy 14

  Ten uśmieszek Mołek troche słabo wygląda :/

 • golass

  Oceniono 52 razy -16

  jest bardzo piekna, ale niestety talentu aktorskiego jej brak.

 • doomsday

  Oceniono 100 razy -18

  Kasia pochodzi z typowej polskiej rodziny, tzn. rodziny polsko-żydowskiej. Jej tata był generałem w PRL. Dziewcząt o takiej urodzie w Polsce , czy Włoszech jest miliony, nic nadzwyczajnego . To koneksje rodzinno-etniczne wyniosły ją do show biznesu . Głos ma słabiutki, zupełnie nie aktorski. Zauważyli to nawet Włosi, którzy w tamtejszysh filmach pod głos Kasi Smutniak podkładją głos włoskiej aktorki. Ten jej pierwszy partner , to w gruncie rzeczy chłystek był o delikatnie mówiąc niezrównoważonej osobowości. W Big Brawerze rypał się na planie z taka samą jak on kundypindą już trzeciego dnia edycji programu . W filmikach typu policyjnego klasy C grał wywiadowcę o siurniętej psychice. Taricone popełnił najprawdopodobniej samobójstwo. Zazwyczaj by przeżyć skok , spadochron otwiera się zaraz po wypadnięciu z samolotu. Taricone szarpnął za dżwignię , kiedy był już tylko 100 metrów od ziemi. Zmarł na stole operacyjnym w szpitalu. Wywiad jest jakiś groteskowy. Na przykład cisza jest o tym, że Kasia głosi wszem i wobec, że wychodzi za jej nowego partnera od pół roku , dziada w wieku jej ojca Domenico Procaci, który oprócz pieniędzy, może dać jej pracę jako producent filmowy. Rzecz ważna, bo we Włoszech w przedziale wiekowym Kasi Smutniak panuje gigantyczne bezrobocie , którego nawet żydowskie pochodzenie nie jest w stanie przeskoczyć. No i na koniec , o co chodzi z tą setką dzieci , przez które aktorka nie może spać? Dziwny ten wywiad jest, ta wasza wywiadowczyni też jakaś taka po koneksji. Brzydka i do tego wogle się nie uśmiechnęła,nawet ani jeden raz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX