Jurorzy się kłócą! Kora obraziła Łozo i Michaela Jacksona. OSTRE!

01.04.2012 00:35
Komentarze (18)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aksak

  Oceniono 55 razy 43

  KORA, JEŚLI JACKSON DLA CIEBIE TO KTOŚ PROSTACKI, ŚWIADCZY TO O TWOIM POZIOMIE GUSTU. INTELIGENCJA JACKSONA NIE POZWOLIŁA MU NIGDY OBRAZIĆ INNEGO MUZYKA, BO WIEDZIAŁ ILE PRACY TO KOSZTUJE. TY WIDOCZNIE NA MIANO MUZYKA NIE ZASŁUGUJESZ, BO WIEDZIAŁABYŚ O TYM. O "KOBIECIE Z KLASĄ" I MERYTORYCZNYCH ARGUMENTACH TEŻ NIE SŁYSZAŁAŚ. SAMA KIEDYŚ MÓWIŁAŚ, ŻE JACKSON TO ŚWIETNY MUZYK...JUŻ ZAPOMNIAŁAŚ? REJESTRUJ TO CO WYPOWIADASZ, BO LUDZIE PAMIĘTAJĄ. KLASY JACKSONA NIE POTRAFISZ OGARNĄĆ, ALE NIE UPOWAŻNIA CIĘ TO DO TEGO TYPU OBRAŹLIWYCH TEKSTÓW, BO OWSZEM POZIOMU JACKSONA NIE UMNIEJSZA, ALE RANI JEGO MILIONY FANÓW, O KTÓRYCH TY MOŻESZ JEDYNIE POMARZYĆ.

 • majaeczka

  Oceniono 32 razy 26

  Michael Jacson,nie chciał podorządować się wytwórniom fonoraficznym i niektórym...powiedzmy ludziom,dlatego został zniszczony!Był to człowiek,który potrafił porwać tłumy ,jednak Jego przekaz LOVE nie pasował do dzisiejszych czasów.Bardzo szanował swoich fanów,w momentach największego zmęczenia znajdował chwilkę na autograf,czy chwilę rozmowy!Michael Jackson był cudownym,empatycznym człowieim!Całe życie pomagał ludziom,przeznaczył na to fortunę!W testamencie zrobił zapis 20% zysków po jego śmierci na cele charytatywne!Panujący w US rasizm,a także fakt,że naraził się pewnym /złym ludziom/ spowodały,że sprefabrykowano dowody i wrobiono Michaela w molestowanie,co ostatecznie Go zniszczyło!Michael miał przeczucie,że zostanie zamordowany,mówił o tym wielokrotnie swoim przyjaciłom!Po śmierci Michaela ,ojciec chłopca/Evana Chandlera/ popełnił samobójstwo!
  Znam bardzo dużo faktów na temat kariery i życia Michaela,powiem jedno,świat wobec Michaela bardzo się pomylił!
  Pani Koro,obraża pani wielkiego artystę,przepraaszam,ale nie dorastapani Jemu do pięt!A kkultury,to mogłaby się pani od Niego uczyć!

 • bebuchaaa

  Oceniono 41 razy 25

  Czekam na moment, aż ktoś nie wytrzyma i wytarga Korę za tą jej tlenioną czuprynę

 • m.jackson4ever

  Oceniono 28 razy 20

  zimna suka!! Michael prostacki?! na stos z ta lampucerą!!!!

 • kkmm

  Oceniono 24 razy 18

  powiem łozo wieeelki szacunek za te opinie jestem tego samego zdania michael to michael łozo jestes spoko.....a kora coz jedni ja lubia inni nie dla to babka sie popisuje zeby odjac sobie lat

 • olcha9973

  Oceniono 22 razy 16

  Przegięła , obrażając Michaela . -,- Dokładnie kurczę .

 • ppaula

  Oceniono 20 razy 14

  Kora przegięła obrażają Michaela...!

 • 1ania112

  Oceniono 21 razy 13

  Kora ty wiedzmo co stylujesz sie na małolate wez sobie miotłe bo tylko to ci pasuje!!!

 • mimiii87

  Oceniono 23 razy 11

  Michael prostacki???Kopnij sie w glowe !!!!!!!! Kim ty jestes zeby o nim tak mowic??????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX