Galeria

Niezwykła historia Frykowskich

aik
03.05.2011
A A A Drukuj
Dwa morderstwa mówią same za siebie.

NET/KAPIF

Wszyscy znają Maję Frykowską. Niewielu jednak zna niezwykłą i tragiczną historię jej rodziny. Co wspólnego z Mają ma Wojciech Frykowski, Karolina Wajda, Agnieszka Osiecka i Roman Polański? Więcej niż możecie przypuszczać...

Zobacz więcej na temat:

 • 8

Komentarze (61)

Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 17 razy 13

  Pseudoartykuł. Jakoś nie wspominają jak zmarł Bartłomiej Frykowski. Zginął w dziwnych okolicznościach w domu Karoliny Wajdy (córki Andrzeja Wajdy), a ona sama była jedynym świadkiem jego smierci. Bartłomiej Frykowski został kilkukrotnie ugodzony nożem w brzuch, nastepnie rzekomo sam przeszedł z salonu do kuchni, gdzie wyczyscil nóż (nie znaleziono na nim zadnych odcisków palców) a dopiero potem postanowił umrzeć. Przynajmniej taka jest "oficjalna" wersja, ponieważ śledczy uznali że była to śmierć samobójcza.

  Poponuje przeczytać poniższy wpis na bogu, poruszajacy tę sprawę, wraz z postami poniżej niego:

  palnick.salon24.pl/128066,jak-polski-wymiar-sprawiedliwosci-deprawuje-elyty

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 12 razy 10

  <<Pochodził z wielodzietnej łódzkiej rodziny, miał dwóch braci: Jerzego Kajetana i Macieja.>>

  no to faktycznie, tlumy w tej rodzinie :D

 • avatar

  Oceniono 12 razy 10

  A że zabójstwa Frykowskiego dokonano w domu Karoliny Wajdy, w domu był tylko On i wajdówna, śledztwo zakończono bardzo szybko wmawiając publice ze było to samobójstwo.Ciekawe co by było gdyby nie chodziło o wajdę????????kto zgadnie?

 • avatar

  Oceniono 11 razy 9

  Czytałam książkę Vincenta Bugliosiego pt. "Helter Skelter Sprawa Mansona" o tym morderstwie żony Polańskego, Frykowskiego i reszty. To świetny opis rozprawy Mansona i jego bandy którą napisał ten prokurator. Polecam.

 • avatar

  Oceniono 19 razy 9

  Całe szczęście, ze nie piszecie książek z historii. . Ten tekst woła o pomstę do nieba! Co do Agnieszki Frykowskiej to ma ogromny talent... zbezcześcić w chwilę moment dobre nazwisko i sprawić by rodzina Frykowskich była kojarzona z "panią", która: która puściła się w wannie, zoperowała sobie nos, żeby podrywać facetów i zmieniła imię, żeby ludzie nie kojarzyli ją z poprzednim "wcieleniem". To się nazywa Talent! Tak moi drodzy Talent przez duże T

 • avatar

  Oceniono 8 razy 8

  Tiaaaaa, ludzie ciagle kupuja te bajeczke o samobojstwie Frykowskiego a Wajdowna za to nie siedzi, chociaz wyobrazam sobie, w jakim musiala byc w stanie, kiedy go tak tyle razy dzgala. Za kase mozna kupic wszystko.

 • avatar

  Oceniono 8 razy 8

  podziwiam Frykowskich ze przyjeli wersje Wajdowny o smierci Bartka.Rozne wersje dalo sie slyszec na miescie.Zadawac sobie samemu ciosy nozem? to smierdzi nawet po latach!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX