Jak gwiazdy bawiły się na naszym afterparty

To była fajna impreza.

.

Więcej o:
Komentarze (113)
Jak gwiazdy bawiły się na naszym afterparty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vrona

  Oceniono 11 razy 11

  Doda wam płaci, to nie jest po prostu normalne, żeby serwis plotkarski masakrował czytelników dzień w dzień, post w post, wciąż jedną i tą samą osobą. Żeby jeszcze był jakiś temat, plotka, "skandal". COKOLWIEK. A ciechanowskie beztalencie po prostu stoi z darmowymi drinkami, ale oczywiście zajmuje pół galerii. Plotek my nie jesteśmy k..wa idiotami.

 • dmm

  Oceniono 11 razy 9

  "W zyciu nie widzialam tak zakompleksionej i glupiej kobiety, tak niepewnej wlasnej wartosci. Nie potrafi byc soba, caly czas kogos udaje, zeby wzbudzic te swoje zalosne, prostackie "skandaliki", nie umie poprawnie skonstruowac zdania. Uzywa slow ktorych znaczenia nie rozumie. Robi z siebie totalna idiotke. Wmawia sobie i innym, ze jest taka niby "ladna" i "sexy", zeby sie dowartosciowac. Uwaza ze ma dystans do siebie, a rzuca sie ze swoimi tandetnymi pazurami na kazdego, kto zarzuci jej chocby jeden z jej wielu mankamentow "urody". Kompleksy nie pozwalaja jej zyc - notoryczne operacje plastyczne, ubieranie sie w skape ciuchy, tona tynku na ryju. Jej najwiekszym chyba celem jest, zeby ludzie mowili "fajna dziwka", zaloze sie ze jakby ktos nazwal ja "ku..." - udalaby wkurzona i probowala sie odgryzac, ale wewnatrz czulaby satysfakcje. Gdyby natomiast ktos pojechal jej, ze np. jest gruba - rzucilaby sie z lapami i krzykiem. Do tego ten jej caly udawany infantylizm. Co za zenada."

 • stefanek

  Oceniono 8 razy 8

  Alus 1987 - ona jest oblesna jak skur wysyn - popatrz jak ona wyglada bez tapety! widzialas ja?? bys sie jej wystraszyla!! ladnie wyglada tylko wtedy, kiedy ja wizazystki ladnie umaluja............. a jak sie sama ubiera i maluje - to wlasnie wyglada tak jak tu na tych fotach! A wyglada jak stara przezuta k u r w a!

 • dzoana.o

  Oceniono 8 razy 8

  za dużo Dody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rzygać się chce już Plotku!!!!!!!!!!!!!!!

 • dmm

  Oceniono 7 razy 7

  oczy królowej odlane z plastiku.

  anty doda - Czyli wszystko o najbardziej zepsutym, silikonowym nowotworze, jaki pojawił się na polskiej scenie muzycznej. Doda, Doda Elektroda, Doda Mensoda - kiedyś wszyscy pożałują, że pozwolili jej wniknąć w polski show-biznes!

 • dmm

  Oceniono 7 razy 7

  Doda osiągnęła apogeum swojej głupoty. Jej wysokie IQ zahibernowało się już dawno.
  W jednym ze swoich teledysków symuluje miłość oralną, wypina tyłek, deklaruje, że lubi "obciągać". "Słyszałam, że za kulisami Saleta ciągnie fleta" - raczy telewidzów "Gwiazdy tańczą na lodzie". "Wokalistka" zdaje sobie sprawę, że jej "sztuka" bez odpowiedniego podrasowania, sama się nie obroni.
  A wszystko to na oczach miliona jej małoletnich fanów, małych dziewczynek, które w Dodzie widzą autorytet, chcą być takie jak ona. Podoba im się jej pewność siebie i bezpośredniość.
  Słynny dialog Dody z Saletą w programie "gwiazdy tańczą na lodzie" nadawanym w najlepszym czasie antenowym zniesmaczył chyba wszystkich...dorosłych:
  "Słyszałam, że za kulisami Saleta ciągnie fleta" - wykrzyknęła zadowolona z siebie.
  "A ja słyszałem, że Doda robi loda" - odbił Saleta.
  To już nie jest żadna ekstrawagancja słowna w jej wykonaniu. Na porządku dziennym są przekleństwa, obrażanie osób ze świata kultury, prowokowanie bójek, opowiadanie o szczegółach życia intymnego, ulubionych wibratorach. Wszystkie pisma dla mężczyzn miały ją już na swoich rozkładówkach, we wszystkich możliwych pozycjach, wyrazach twarzy, rozkrokach, szpagatach.
  W ciągu ostatniego czasu sprowokowała bójkę w windzie, zwymyślała publicznie Edytę Górniak, doprowadziła do łez Ewelinę Serafin, ośmieszyła publicznie Włodzimierza Szaranowicza, wulgarnie odzywała się do wspomnianego Salety.
  Zainteresowanie Dodą osiągnęło punkt krytyczny. Płaci się jej olbrzymie pieniądze za niskiej jakości cyrk, który serwuje telewidzom.
  Czym zaszokuje teraz?
  Doda, miej litość dla siebie, uprawianie medialnej prostytucji daleko cię nie zaprowadzi, szanuj się. Zszarganej reputacji z dnia na dzień nie naprawisz. Miej na uwadze również małe dziewczynki i chłopców, którzy wpatrzeni są w ciebie jak w obraz. Spróbuj choć raz ugryźć się w język zanim wyplujesz z siebie te nieprzemyślane werbalne gluty o śmierdzącej treści.

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 7

  albo plotek skonczy pisac o rabczewskiej-albo normalni -spie...my z tego portalu!

 • emmanuelle.

  Oceniono 7 razy 7

  PRZYŁACZMY SIĘ DO AKCJI:2 KWIETNIA DNIEM BEZ DODY W MEDIACH-APELUJĄ LUDZIE INTELIGENTNI. NIE KLIKAJMY NA NEWSY O NIEJ, NIE KOMENTUJMY. NIE BĄDŹMY TWÓRCAMI JEJ POPULARNOŚCI

 • zoelle

  Oceniono 11 razy 7

  niech ktoś odstrzeli tę curvę błagam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX