Kreacje gwiazd na gali Grammy

.

.

Więcej o:
Komentarze (72)
Kreacje gwiazd na gali Grammy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blacke

  Oceniono 6 razy 6

  "Kim Kardashian wygląda jak Eva Longoria po 3 miesiącach w McDonaldzie."
  Czy Wyście na łeb upadli?! Kim K. można bardzo wiele zarzucić, jej kariera to żenada, a poziom umysłowy pewnie wiele pozostawia do życzenia, ale akurat taka krytyka jest kompletnie nietrafiona. Dziewczyna ma bardzo ładne, niezwykle zadbane ciało, którego na pewno nie "zdobyła" w McDonaldzie.

 • carolin

  Oceniono 5 razy 5

  "Eva Longoria, troszkę jak "nasza" Kasia Glinka." Buahahahahahahahahahahaha. Plotek niech lepiej wyrzuci takiego "dziennikarza". Eva wygląda przepięknie i ani troche nie jest podobna do Glinki

 • dmm

  Oceniono 9 razy 5

  Lambert, beztalencie, śpiewać nie umie, ogólnie zuo. Nie znoszę go, nie znoszę jego "twórczości".

 • ed1

  Oceniono 5 razy 5

  Ten Biber brzydnieje z dnia na dzień, popatrzcie jak brzydko się usmiecha, oj coś czuję że kończy się powoli zachwyt nad uroczym chłopcem a zaczyna brutalna dorosła rzeczywistość, w której zostanie podeptany.18 lat to w show biznesie starość i o ile nie posiadasz nic poza wyglądem jesteś skończony.

 • lancet

  Oceniono 5 razy 5

  Bimber wyglada jak piekarz

 • klarisa132

  Oceniono 4 razy 4

  "Kim Kardashian wygląda jak Eva Longoria po 3 miesiącach w McDonaldzie." Co to ma niby znaczyć? Plotku daruj sobie takie denne komentarze.. Według mnie Kim to piękna kobieta. Gdyby jeszcze miała "piękny" rozum, to byłaby ideałem ; ) A Ricky to chyba sobie własnoręcznie sprayem pomalował te spodnie..

 • sto_twarzy

  Oceniono 3 razy 3

  Nic mi się tu nie podoba, jeśli chodzi o kiecki. A Rihanna przeszła samą siebie - wygląda masakrycznie w tym czymś...

 • carolin

  Oceniono 5 razy 3

  dobiliście mnie komentarzem do zdjęcia Kim. ten kto pisał ten artykuł chyba nie wie,że Kim nie jada takiego jedzenia. codziennie chodzi na siłownie. i jada w restauracjach. można jej wszystko zarzucić,ale na pewno nie to,że obżera się w Mcdonaldzie. a co do biebera to z dnia na dzien jego sława maleje. samo to,że nie wygrał w debiucie roku daje do myslenia

 • finley

  Oceniono 3 razy 3

  dajcie już spokój temu dzieciakowi (Bieberowi) każdy z was gdyby miał wybór klepać biedę i chałturzyć na ulicach za parę groszy jak on kiedyś lub śpiewać szmirę dla oślinionych małolat za niezłą kasę, wybrałby to drugie, tylko nie piszcie, że nie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX