Kammel i Niezgoda czy wyglądają na szczęśliwych?

Jednak się nie rozstali. Świeżutkie zdjęcia pary.

.

Więcej o:
Komentarze (52)
Kammel i Niezgoda czy wyglądają na szczęśliwych?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • samba_samba

  Oceniono 46 razy 34

  Pani Kasia aż się rozlewa ze szczęścia. Pani Gessler ma podobną figurę, a jednak potrafi wyglądać ponętnie, zmysłowo i uroczo, w przeciwieństwie do Pani Kasi, która wciskając się w ciasne fatałaszki udaje baleron :(

 • wars222

  Oceniono 50 razy 26

  Lubię szczupłe dziewczyny, ale nie jest to rzecz pierwszorzędna. Uważam, że jeśli ktoś powinien się wstydzić to najbardziej ten nieszczęsny Nergal, bo pokazywanie się z taką wulgarną zdzirą jak Doda przebija wszystko. Wolałbym małpę lub słonia adorować na imprezie niż taką wywłokę. Kammel ma spoko dziewczynę.

 • malanka

  Oceniono 24 razy 24

  Nie podobało mi się kiedy Kammel u Wojewódzkiego zamiast uciąć temat i powiedzieć, że sam jest wystarczająco piękny, nie musi się dowartościowywać nastoletnią tyczką u swego boku, jak co niektórzy ;) tylko może sobie pozwolić na związek z normalną kobietą, kręcił, kręcił i jakoś nie zaprzeczył sugestiom Kuby, że z miłości to z nią nie jest.

 • misha4

  Oceniono 44 razy 24

  A cóż w tym takiego niezwyklego,że on z nia jest w związku? Przecież to jest normalna kobieta.Człowieczeństwa nie ocenia się po gabarytach.Nie rozumiem reakcji niektórych ludzi,spekulacji,ze to zapewne jest jakaś gra z ich strony bo to przecież nie możliwe żeby przystojny mężczyzna kochał grubą kobietę. Gdzie się podziała wasza inteligencja? Myslalam że to wlaśnie nią cechuje się gatunek ludzki w przeciwieństwie do zwierząt. Z tego co pamietam to bodajże na etapie przedszkola szydzono z odmienności innych i dzielono na tych brzydkich i ładnych-brzydcy byli oczywiście głupi i nie nadawali się do zabawy a ładni byli mądrzy i fajni. Czy naprawdę nie potraficie dorosnąć i zacząć dostrzegać człowieka w człowieku? Żenujące.

 • jagoda6868

  Oceniono 35 razy 21

  Uważam,że pani Niezgoda przesadza z jedzeniem,jest tak bogata,że mogłaby zdrowo i dietetycznie się odchudzić,nawet jeśli lubi dobrze zjejść,jest młodą kobietą,powinna bardziej zadbać o swoją figure tym bardziej,że jest to możliwe,wystarczą chęci.

 • effcien

  Oceniono 36 razy 20

  tylko kasa trzyma ich razem. i nie chodzi tu o wyglad owej pani(kazda potwora znajdzie w koncu swego amatora).poza tym od kilku ladnych lat chodza plotki, iz kammel jest gejem

 • sensacja

  Oceniono 47 razy 19

  Katarzyna przed wyjściem z domu powinna przejrzeć się w lustrze. Jest gruba, ok. Niektórzy kochają jeść ponad wszystko. Jednak mogłaby dobierać lepsze kreacje i nie ośmieszać się wyglądem ludzika Michelin. Poza tym, po co na imprezę wzięła worek na ziemniaki? czyżby w środku była niemała przekąska na wszelki wypadek?

 • puch.marny

  Oceniono 23 razy 17

  IMHO, urodę ma, ale jest okrutnie zaniedbana.

 • marcelito

  Oceniono 25 razy 17

  A ja się bardziej dziwię tej całej Niezgodzie, jak może być z kimś tak niewiarygodnie pustym i zakochanym w sobie jak Kammel. No chyba, że używa go jako żywego wibratora

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX