Fanki szaleją za Bednarkiem

Zobacz, jak rodzi się nowa gwiazda sceny.

.

Więcej o:
Komentarze (70)
Fanki szaleją za Bednarkiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blacke

  Oceniono 65 razy 51

  Bednarek ma naprawdę bardzo dobry głos, szkoda go na bycie "bożyszczem nastolatek". Co zresztą jest dla mnie mocno niezrozumiałym, bo chłopak nadmiernie atrakcyjny mi się nie wydaje, kompletnie przeciętny (poza głosem).

 • vafell

  Oceniono 55 razy 45

  Czy ja wiem czy taki wygrany? Chyba liczył bardziej na ludzi naprawdę zainteresowanych jego muzyką, a nie piszczących pip z gimnazjum. Ja bym nie chciał grac dla takiej publiki.

 • goodbyebluesky

  Oceniono 50 razy 40

  byłam tam, chociaż nie jestem jego fanką, po prostu lubię reggae. szczerze powiem, że support Tabu był zdecydowanie lepszy od samego Bednarka. powiem szczerze, że osoby, które nie słuchają takiej muzyki,a tam przyszły, są po prostu śmieszne. w pewnym momencie zadał pytanie, kto z widowni tak naprawdę wcześniej słuchał reggae. rękę podniosła 1/3 publiczności :/

 • little_susie

  Oceniono 47 razy 29

  Szkoda mi go trochę ;P Z nim jest taki szał, jak ze Zmierzchem. Za rok emocje opadną i tylko ci, którzy od dawna słuchają reggae będą interesować się jego twórczością.

 • madalena

  Oceniono 31 razy 27

  większość zachwyca się nim a nie tym co śpiewa więc czy ja wiem czy jest aż taki wygrany on jest popularny i tyle! jak sam Plotek napisał Fanki za nim szaleją a nie fani dziwne prawda? ja osobiście kocham reggae! uwielbiam Grubsona, BoBa Marleya, Jamala, Juniora Stress :) StarGuardMuffin też lubię posłuchać bo przyznaję tworzą niezłą muzykę! peace&love.

 • catallina

  Oceniono 27 razy 21

  ann333 - to może Ty naucz się czytać? Gdzie napisałam, że jestem znawczynią regge.. oh przepraszam! REGGAE! nie napisałam, ani że jestem znawczynią, ani że nawet słucham takiej muzyki, tylko, że śmieszy mnie to ile ukrytych fanek się ujawniło po usłyszeniu Kamila.. amen. :|

 • opetany

  Oceniono 33 razy 21

  I nagle 90% nastolatek lubi reagge.

 • cocoatea

  Oceniono 42 razy 20

  o ja! jakie napalone małolaty...

 • pepper

  Oceniono 24 razy 16

  Rozumiem ten szał, bo SGM gra ten typ reggae, bardziej przystępny "dla mas", bliższy popowi.
  Nie mam nic pzreciwko, piosenki są ok, Bednarek naprawdę dobry, ale jeszcze do prawdziwych gwiazd polskiej muzyki reggae, których twórczość, dla miażdżącej większości młodocianych fanek Kmaila Bednarka pozostaje tajemnicą, zespołowi po prostu daleko. Zreszta, grając tak i pozostając "na swieczniku" raczej nigdy nie będą typowym polksim zespołem reggae.
  Ale ok.
  Naprawdę szczerze powodzenia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX