Która gwiazda chodzi w takich buciorach?

Zrobione z koca?

.

Więcej o:
Komentarze (93)
Która gwiazda chodzi w takich buciorach?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • malagi

  Oceniono 44 razy 40

  Najgorsze jest to,że jakby je założyła Doda nagłówek by wyglądał tak "Doda wyznacza w Polsce trendy!" a w artykule przynajmniej jedno zdanie było by takie "Królowa Doda wychodząc na mrozy założyła oryginalne i jedyne w swoim rodzaju buty."

 • marilynmonroe

  Oceniono 38 razy 34

  Mieszkam w Londynie i takie buty tutaj to nie nowosc, sama takie mam. Normalne codzienne buty co w nich dziwnego?????????????????

 • princebruno

  Oceniono 36 razy 32

  przeciez to nie sa wcale drogie buty. a jakie wygodne! polecam wszystkim

 • aqqa

  Oceniono 37 razy 31

  Buty są na topie i nie chodzi tutaj o ofiary mody,czy dostosowywanie butów do wieku...pani Królikowska strój dobrała idealnie.
  A te ,,buciory'' zacofany Plotku to dokładnie UGG
  Fold-down ankle boot.Koszują 150 EURO w przeliczeniu średnio... zależy jak stoi waluta 690 zł.
  W USA nosi się je do wszystkiego w Polsce jak widać ikony mody i znawcy stylu nie mając pojęcia o produkcie zawsze opiniują najgłośniej.

 • aliceevil

  Oceniono 33 razy 27

  Na mojej uczelni połowa ludzi ma takie , też mi sensacja , a ten co napisał o buciorach to pewnie w trampkach po śniegu i lodzie pomyka .

 • los

  Oceniono 28 razy 24

  Ugg,matoły plotkowskie,to jedne z częściej kupowanych przez prawdziwe Gwiazdy np. w USA.Te akurat nie są zamszowe z wierzchu,cielaki.Mniej słuchajcie pseudo znawców jak Malinowska,Horodyńska czy Jacyków,bo to samozwańczy "znawcy mody"!I tak jak oni pieprzą tak nasi celebryci-myk!Durnie!!!

 • fresco

  Oceniono 24 razy 22

  Chyba jest zima? Lepiej wyglądają paniusie ,,drobiące,, na nie odśnieżonym i oblodzonym chodniku w kozaczkach na 10 cm szpilce?

 • aduunia

  Oceniono 26 razy 22

  prawie jak emu ;) fajne.. Jest zima i powinno się chodzić właśnie w takich butach, ocieplanych i na płaskiej podeszwie, chyba, że plotek uważa inaczej i preferuje kobiety w szpilach na naszych wspaniałych nieodśnieżonych polskich chodnikach, które groteskowo "tańczą" na nich

 • anthea

  Oceniono 27 razy 21

  Ale macie problemy... No naprawdę, co kogo obchodzą buty tej pani, niech sobie chodzi nawet na boso jeśli lubi. Ale oczywiście redaktorzy Plotka wszędzie wywęszą gorącego niusa. Nawet w dupie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX