Skomentuj:
Komentarze (51)
-
Powtórzę się , ale ... POWINNI ZABRONIĆ BRANIA UDZIAŁU W TAKICH PROGRAMACH OSOBOM PONIŻEJ 16 LAT !!!! Talent ma , owszem . Tego nie neguję , tylko co by było gdyby nie wygrała ? Kolejne płaczące dziecko , rozczarowanie ... .
-
jeju nie cierpie jej powinien wygrac Kamil ten program byl ustawiony sa o tym reportarze
-
O tej Magdzie to nic nie słyszałam ale o Kamilu bardzo dużo dobrego!!!
-
Czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy w tym KRAJU można mieć coś co nazwie TALENTEM? Chyba nie, bo skoro tysiące RODAKÓW tego (KRAJU) głosowało na Magdę Welc i ona wygrała ten program to waszym zdaniem nieważne. Piszecie o biedzie itp, mam pytanie CO KOGO TO POWINNO OBCHODZIĆ czy to wasze pieniądze? Magda zaśpiewała najlepiej jak umiała mimo chorego gardła, mówiła prawdę i pozostała normalną dziewczynkom, a jak już pisałem zaśpiewała po POLSKU! Zachowujecie się jak wychowankowie o.Rydzyka czy PISu.
-
fanka Kamila hahahha a StarGuardMuffin gdzie?? juz mnie wkurzyla ten zespol nie nagrywa piosenek pogrzebowych jakie ona lubi hahah
-
taa, niczego z tad nie wiemy? caly czas w necie nawijaja o niej wiec trudno tu byc oryginalnym i dawac same nowosci ;p
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













