"Top Model": Czy one zrobią karierę?

Zobacz zdjęcia z wybiegu.

.

Więcej o:
Komentarze (50)
"Top Model": Czy one zrobią karierę?
Zaloguj się
 • majek89

  Oceniono 58 razy 42

  Ania jest idealna na wybieg... tu na zdjęciach wygląda świetnie i nie dziwie się, że zauważono ją w Mediolanie;) Aleksandra pięknie wychodzi na zdjęciach i ma potencjał aby zostać jedną z lepszych foto modelek. Kasia to bardzo obrotna dziewczyna i sobie poradzi, bo ma głowę na karku, wie czego chce i będzie do tego celu brnąć;) Natomiast Paulina ładna dziewczyna, szkoda tylko, że taka wstydliwa i płaczliwa, musi nad sobą ciężko pracować by odnalezć się w tym świecie. Głupio mieć praktycznie kontrakt w ręku, ale nie móc na niego wyjechać przez brak znajomości języka - a angielski to podstawa!

 • mago

  Oceniono 53 razy 41

  Ania Piszczałka i jej uroda jest stworzona wprost na wybiegi, OLa Kuligowska może stać się foto modelką, a Paulina musi nauczyć się angielskiego, żeby wyjechać na kontrakt. ;-)

 • dmm

  Oceniono 68 razy 34

  Beata naprawdę NIE BYŁA ulubienicą widzów, kosmitka jedna. :D

 • cholera

  Oceniono 81 razy 33

  Szkoda, ze Nicole nie dała rady - ona by sie swietnie prezentowała ze swoją sylwetką na wybiegach. Twarz tez miała ciekawą.

 • lenore

  Oceniono 48 razy 26

  Ta Beata nie dosc ze ma wredny wyraz twarzy, to nogi jak kolki, nie moglam jej zdzierzyc.

 • magduusia

  Oceniono 36 razy 24

  Nie mogliście zatytułować ''Zdjęcia z finału Top Model''?

 • paczekxd

  Oceniono 41 razy 23

  Moim zdaniem Ania była najlepsza, i bardzo się zdziwiłem że to nie ona wygrała Tap Madl.

 • celestial

  Oceniono 50 razy 22

  Paulina wygrała bo co? bo widzowie ja lubili? czy ona ma/ miała zadadki na prawdziwa top modelke? ani to uroku w zdj ani na wybiegu w tym brak znajomości jezyka angielskiego. J od poczatku twierdziłam że Anka powinna to wygrać! Jest po prostu idealna jak sie na nia patrzy to przypomina wielkie top modelki z zagranicy, widac ze ma mozliwosci co swiadczy o tym kontrakt jaki juz dostała. Z kolei tez piszecie drodzy uzytkownicy plotka ze mogłaby wygrac Olka chyba tez tylko z sympatii do niej ale spojrzmy prawdzie w oczy kto ma najwieksze szanse by zaistniec w wielkim swiecie mody... To jest tylko moje zdanie, czekam na `-`

 • cycek.

  Oceniono 77 razy 21

  Beata to paskudna chamska zdzira!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX