Anna Komorowska vs. Swietlana Miedwiediew. Która elegantsza?

Głosuj w sondażu.

Stolica Polski jakby stanęła w miejscu. Wszystko przez wizytę prezydenta Rosji Dymitra Miedwiediewa. Plotek uwagę skupił jednak na piękniejszej stronie prezydentów Rosji i Polski, czyli na pierwszych damach.

Która pierwsza dama wyglada lepiej?
Więcej o:
Komentarze (121)
Anna Komorowska vs. Swietlana Miedwiediew. Która elegantsza?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kwiatkalafiora

  Oceniono 52 razy 30

  ech,
  Pani Anna może być fajną osobą, ale gust ma jak przekupa. Czyli go nie ma. Nie rozumiem tego, jak można mieć kilkanaście tysięcy dochodu i ubierać się tak beznadziejnie. Ten komplet zielonoczarny jeszcze by uszedł, ale buty - horror. a niebiesko-biala apaszka pod szyją do wystającej zielonej lamówki spódnicy - koszmar! gorzej niż moja 87letnia babcia :/

 • inzynier

  Oceniono 31 razy 27

  A mnie obydwie sie nie podobają. Jakies to wszystko slabo dobrane. Pani Swietłana na te perskie dywany w salonach w kozakach i garsonce po babci Jadzi, Pani Komorowska jakby skończyła przepytywanie uczniów w szkole...eee tam.

 • eja

  Oceniono 37 razy 25

  Kto doradza naszej pierwszej damie masakra!!!!

 • eja

  Oceniono 36 razy 24

  ubiór nie świadczy o człowieku!!!!!

 • alutka66

  Oceniono 51 razy 21

  O rany boskie, obydwie wyglądają fatalnie. Miedwiediewa ma ciut lepszą figurę, ale Komorowska okropna. Toż to babony. Jak można się tak "wystroić" na oficjalną uroczystość. Gdzie sie podziały stylistki obydwu Pań???!!! gdzie...

 • oko

  Oceniono 43 razy 21

  Czy to ważne jak kto wygląda ???.Ważne jest co sobą reprezentuje !!!!!.

 • mafik

  Oceniono 28 razy 18

  Mimo całej sympatii dla pani Anny, niestety była źle ubrana w sposób podkreślający defekty. Gdzie byli styliści. Pani Anno trzeba schudnąć. Wiem ,że to trudne ale możliwe, sama tego doświadczyłam. Jestem w pani wieku, wazyłam 93 kg ateraz ważę 75, dzięki rozsadnej diecie i ćwiczeniom. Życze sukcesów.

 • merytlejle

  Oceniono 26 razy 18

  Pani Aniu kochana, niech Pani włoży cos dłuższego i usiądzie całą pupą na tym siedzisku, jest Pani na tronie bez względu na to kto siedzi naprzeciwko!

 • vanessaaa

  Oceniono 36 razy 18

  ELEGANTSZA?????????? tłumoki,zajrzyjcie do słownika! nieuki, tego przymiotnika tak się nie stopniuje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX