Całe "Top Model" na urodzinach "Zachęty"

Ekipa "Top Model. Zostań Modelką" już bywa na imprezach.
.
Więcej o:
Komentarze (27)
Całe "Top Model" na urodzinach "Zachęty"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • letefon

  Oceniono 40 razy 30

  Mnie Rubik też nie podoba się na tym zdjęciu. I fakt, trochę sepleni, ale w końcu całe życie spędziła za granicą. I na pewno mówi po polsku lepiej od Krupy.

 • mucha1

  Oceniono 82 razy 28

  Zabijcie mnie slowami, ale Rubik naprawde mi sie nie podoba. Twarz ma jak szczur, sepleni. Nie wiem skad wziela sie ta rubikomania!

 • kamaa

  Oceniono 26 razy 22

  I gdzie tu CAŁE top model . 3 osoby + Rubik : d

 • straw_berry

  Oceniono 36 razy 20

  Tyszka okropnie się ubiera.

 • cerrie

  Oceniono 57 razy 19

  Co do tego całego "Top model" nie podoba mi się, że Paulina wygrała, bo ponoć każda kobieta jak chce potrafi płakać na zawołanie. Ale "Top model" nie jest od wyżalania się ze swoich osobistych problemów tylko od pokazywania na co kobietę stać by cokolwiek osiągnąć. Jak chce opowiedzieć o swoich życiowych rozterkach, to niech idzie do Drzyzgi do "Rozmów w toku" albo do Młynarskiej do Polsatu cafe. A teraz wyjdzie znów na to, iż większość uczestniczek zostanie celebrytkami jak np. Frytka, czy Herbusiowa i będą się chwytały wszystkiego, tylko oczywiście nie modelingu, aby tylko ludzie o nich nie zapomnieli. :OO

 • beer

  Oceniono 37 razy 19

  Tyszka ma ciuszki w stylu Ferdusia Kiepskiego,spodenki zamienić na dresowe i będzie ok.

 • cerrie

  Oceniono 33 razy 17

  Aj tam teraz będziecie się kłócić, czy ktoś jest znany, bo rozpoznawalny, czy nierozpoznawalny. Kurcze, kto interesuje się modą, to wie kto to Anja Rubik. I dla kogoś interesującego się modą będzie ona gwiazdą. To tak jak z Kubicą, ktoś kto nie interesuje się wyścigami, nawet nie wie kto to jest Kubica. Tak jak ta cała Cichopek, kto lubi "M jak miłość" dla niego Cichopek będzie gwiazdą, dla kogoś takiego jak ja kto nie ogląda tych badziewnych seriali dla emerytów i ludzi po 40-tce nie mających co robić z wolnym czasem, to Cichopkowa nawet nie ociera się o miano gwiazdy. I tyle. :OO

 • cocoatea

  Oceniono 35 razy 15

  Rubik moze nie byłaby taka brzydka jakby przytyła..;p

 • joanna_19

  Oceniono 27 razy 11

  Oj Paulinka jest coś zmęczona sławą:) Anja jak zwykle świetnie ubrana, wydaje mi się jednak, że ma troszkę zły makijaż :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX