Młynarczyk na randce ma problem z rozporkiem

Andrzej Młynarczyk na randce z pewną kobietą miał wielki problem. Nie mógł poradzić sobie z rozporkiem.
.
Więcej o:
Komentarze (27)
Młynarczyk na randce ma problem z rozporkiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • betti

  Oceniono 16 razy 16

  Kolejny news z dooopy....i do tego jaki "aktualny" !!! Ubrani oboje oczywiście jak na polski przełom października i listopada :)))

 • kasienkaxd

  Oceniono 14 razy 14

  KIEDY TO BYŁO! między lipcem a sierpniem , a teraz o ile mi wiadomo jest koniec Października. No chyba ,że lubią się tak ubierać jak jest pare stopni powyżej zera...

 • balbina

  Oceniono 20 razy 12

  Ale zazdroszczę ,,warszawce,, ,że pod koniec pażdziernika mają tak piękną pogodę,że mogą sobie pozwolić na letnie ciuszki:):):):)

 • sansa

  Oceniono 19 razy 11

  Agora ma jeden wielki problem z pismakami z Plociucha. I o ile Młynarczyk szybko poradził sobie ze swoim problemem, o tyle Agora swojego nie może nadal rozwiązać.

 • tevez

  Oceniono 11 razy 9

  Andrzej popijał kawkę i słuchał opowieści swojej towarzyszki. (Czasem tylko delikatnie spoglądał w kierunku jej biustu) - widać jaki popie...lony jesteś gosteczku, jak ci ku.wo nie wstyd bdawać takie opisu do zdjęcia BEZ WZGLĘDU NA TO CZY TO MIALO MIEJSCE na mniejscu Andrzeja przyjechałbym do ciebie po odczytaniu artykułu i wpi..lił do stanu krwistego!!

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 9

  betti masz racje news z dupy przymrozek na dworze a gosc w koszulce kupa traca

 • skoroszanka

  Oceniono 16 razy 8

  Plotka o rozporku ?Coraz gorzej z Wami !!!!!!!!!!

 • tevez

  Oceniono 9 razy 5

  Wcześniej na szybko oglądałem newsa, a w zasadzie bez oglądania reszty zdjęc, ale teraz po przyjrzeniu im sie otwarcie stwierdzam - ANDRZEJ!!Założ sprawe temu ....wi, za upublicznienie twarzy Twojej znajomej bez Waszej zgody!!
  Zdjecie nr 15 wyraźnie pokazuje, że dałes mu do zrozumienia, że ma byc twarz zakryta, ale zdjęcia nr 6 i 10 wyraźnie ujawniają jej twarz, jedynie na 15 zakryte, koleszka sobie zakpił z Ciebie (również w kwesti samego newsa a jest z doopy) uważając, że chodzi tylko o tamto zdjęcie, w razie jakby usuneli, zdjęcie mam zapisane także, na Twoim miejscu zająłbym, sie tą sprawą bo koleszka zakpił sobie wyraźnie z Ciebie i tej Pani!

 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy 5

  To kiedy to było? Latem chyba, skoro ona parodiuje w bluzce na ramiączkach. Na pewno scena z M jak ch....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX