Anna Komorowska zachwyca na bankiecie

Jak wygląda?
.
Więcej o:
Komentarze (89)
Anna Komorowska zachwyca na bankiecie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • benio2005

  Oceniono 66 razy 40

  Wygląda bardzo stosownie do swojego wieku i pełnionej funkcji;prosta,skromna kobieta!!!!To przecież PIERWSZA DAMA a nie króliczek playboya!!!

 • aggula

  Oceniono 58 razy 34

  Normalna kobieta. Włosy w ładzie, bez odrostów i siwizny.Zęby w należytym porządku , klasycznie ubrana stosownie do wieku i figury. Nie przypominam sobie, żeby brała udział w castingu na modelkę . Może nie aż tak , że zachwyca, ale sprawia dobre wrażenie.

 • spinkaa

  Oceniono 56 razy 34

  Cóż, ciało ma takie a nie inne, najważniejsze, że ubiera się stosownie do okazji i tego ciała, a nie wbija się np. w obcisłe sukienki.
  Jako prezydentowa ma się wykazywać merytorycznie, a nie schudnąć do rozmiaru 36.

 • takama

  Oceniono 62 razy 32

  Do tych tłuków które krytykują wygląd prezydentowej: ona nie ma być miss świata modelką aktorką ma reprezentować Polskę gonie urody nie wybierała sama urodziła 5 dzieci więc figury modelki nie będzie miała nigdy. Dlaczego jest oceniana za figurę zamiast za to jaką jest osobą??? Polska z takim podejściem i obywatelami jak opluwacze na zawsze zostanie zaściankiem Europy i świata.

 • astra561

  Oceniono 73 razy 25

  Pani Anna nie musi spinac sie, aby wygladac tak jak inne panie na zdjeciu. Ma tyle w sobie kobiecego ciepelka i naturalnosci, ze gdyby na ten bankiet zalozyla szlafrok , to wyroznialaby sie kobiecoscia. Jest rasowa kobieta i ma silna osobowosc, to ja wyroznia w tlumie pieknych,markowo ubranych i wystylizowanych damulek.

 • stachna

  Oceniono 50 razy 24

  Wy wszyscy piszący obrażliwie o pani Komorowskiej,uważacie się za tolerancyjnych czy to ważne jak się wygląda czy jakim sie człowiekiem jest.

 • picia

  Oceniono 46 razy 22

  A ja mam w dupie to, jak wygląda. Grunt, że się udziela i sprawia wrażenie bardzo miłej kobitki. Wolę ją niż paniusię hrabiankę Kwaśniewską, która uczy jak jeść bezę.

 • kloceklego

  Oceniono 35 razy 19

  czy będzie jakieś rozwinięcie tego zdania: "Anna Komorowska zachwyca na bankiecie"? czy tak se po prostu nabździliście coś bo wam płacą za ilość tekstów (chociaż tu tego tekstu za wiele nie widzę) wypuszczonych w siec

 • swinka

  Oceniono 40 razy 18

  kobieta zadbana to i w tuszy wygląda bosko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX