Ania pięknieje bez Michała

Była żona jak po detoksie - wygląda znakomicie.
.
Więcej o:
Komentarze (67)
Ania pięknieje bez Michała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dain

  Oceniono 48 razy 34

  wypiłem właśnie ósme piwo i potwierdzam:
  pięknieje ... heep ...

 • cezar123

  Oceniono 30 razy 28

  ani brzydka ani piękna . Przeciętna

 • cerrie

  Oceniono 35 razy 25

  A ja się tylko tak zapytam. Która kobieta wiedząc, iż wiąże się z rozwodnikiem z dwójką dzieciaków na karku dałaby się wmanewrować w to samo? No ludzie przecież on z Anką zrobił to samo, co z Mandaryną. Ożenił się, zrobił dwójkę dzieci i tyle poszedł sobie. Ja na miejscu Anki byłabym ostrożna jak nie wiem, co i już miałabym gdzieś tam zapalone czerwone światełko: "O ho, już jest rozwodnikiem z dwójką dzieci, więc już powinnam się zastanowić, co z tym facetem i jego rodziną było nie tak, żeby i mnie przy nim coś takiego nie spotkało" a ona? Jak ten ślepy i głuchy baranek poszła z za przeproszeniem na rzeź. Niech znajdzie się jeszcze więcej takich naiwnych kobiet, to będą mogły założyć kółko rozwódek z Wiśniewskim jako tatusiem ich dzieci. :OO

 • takama

  Oceniono 33 razy 25

  z wiśniewskim jest coś mega nie tak 3 małżeństwa i 3 rozwody teraz biega za jakąś kolejną młodą i naiwną zrobi jej 2 dzieci i się rozwiedzie jak z mandaryną i anką.

 • krystyna7

  Oceniono 34 razy 22

  Pięknym motylem to ona nigdy nie będzie , jej uroda jest przeciętna . Muszę jednak przyznać , że na pewno jej wygląd zyskał .

 • fajnaja13

  Oceniono 27 razy 21

  Sama się w to "zabójcze" małżeństwo wpakowała. Nikt Jej na siłę nie kazał.

 • len

  Oceniono 38 razy 18

  nie wmawiajcie ludziom głupoty ona nigdy nawet ładna nie była i tutaj tez sie nic nie zmieniła

 • paniusia1

  Oceniono 23 razy 17

  nikt z nas niewie jak to bylo naprawde z nimi z ania i wisniewskim

 • karenira

  Oceniono 17 razy 17

  taki look ma juz ponad rok, od czasu jak zadebiutowała z solową płytą, a wy bez sensu się zachwycacie, ze już nie ma czerwonych włosów (które miała raptem kilka miesiecy i tylko na początku małzeństwa) już od dawna miała dobry wizerunek i nie widzę, zeby to właśnie rozwod korzystnie na nią wpłynął:-/ wiem, ze trzeba dowalić Michałowi, ale naprawdę, no strasznie nachalnie chcecie wpływać na opinie:-/ A tu akurat wygląda nie tak bardzo rewelacyjnie, bywało lepiej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX