Dubieniecki wszędzie lansuje się swoim porsche

Jeździ nim nawet do pobliskiego centrum handlowego.
.
Więcej o:
Komentarze (60)
Dubieniecki wszędzie lansuje się swoim porsche
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • motas

  Oceniono 27 razy 21

  Facet ma żonę i dzieci a zachowuje się jakby dopiero teraz odkrył uroki życia. Chyba młoda Kaczyńska powoli staje się samotną matką. Może doceni pierwszego męża, którego zdradzała z Dubienieckim.

 • 1ania112

  Oceniono 24 razy 18

  Palant i tyle!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 32 razy 16

  Widziałem matkę jednego z redaktorzyn pl0tka, jak szła do mięsnego w nowych butach. Matka lubi wystawne życie, więc nowe szpilki były jej niezbędne do lansu. Rozumiem, że to pierwsze dni zachwytu nad butami i redaktorzyna wybaczy własnej matce ten tani lans.

 • gonzo

  Oceniono 25 razy 15

  Żona dostaje dużą kasą z ubezpieczenia rodziców, a ten kupuje porszaka...no słabo to wygląda.

 • mamson

  Oceniono 15 razy 13

  ja też jeżdżę do oddalonego o 5 minut centrum handlowego samochodem ... ale nie mam porsche 911 i jeżdżę tam bułki kupić, więc to się nie liczy ...

 • jablonexkociak

  Oceniono 17 razy 13

  Mam w dupie dupienieckiego ale samochód w tym i Porsche służy też do jazdy a nie tylko lansu.

 • betti

  Oceniono 14 razy 12

  Szkoda tylko, że ostentacyjnie olewa przepisy drogowe-dzisiaj mi bezczelnie na środku skrzyżowania zajechał drogę koło Fashion House w Szadółkach i nagle jak gdyby nigdy nic bez kierunkowskazu skręcił mi przed nosem w prawo, mimo, że wcześniej stojąc na czerwonych światłach zamierzał jechać w lewo. Jak zwykły burak a nie właściciel porsche...Dodam, że też jeżdżę porządnym, szybkim autem i nie jestem jakąś zawalidrogą! Więcej kultury panie Dubieniecki i szacunku dla innych użytkowników drogi!!! Noblesse oblige:))))

 • sansa

  Oceniono 20 razy 12

  Nie lubię Dupienieckiego i go nie bronię. Jednak pomyślcie pismaki z plociucha, że może ten facet podjechał autem do pobliskiego centrum handlowegoo, bo potem miał jechać dalej? A może kupił trzy zgrzewki wody i chciał je sobie przywieźć zamiast dźwigać? Ja wiem, że misją Plociucha jest generowanie plotek, ale róbcie to inteligentniej, bo ręce opadają.

 • monika_c

  Oceniono 25 razy 11

  Czyli wg Plotka mial kupic samochod i trzymac do w garazu? Czy wy w teh redakcji jesli kupujecie sobie np. drogi plaszcz i chodzicie w nim codziennie, to jest to lans? Zalosni jestescie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX