Największy przekręt w historii Hollywood

Aktor zagrał rolę swego życia. Udawał przez dwa lata narkomana. Cały świat uwierzył.

To może być największy przekręt w historii Hollywood. Joaquin Phoenix - który do 2009 roku był uznawany za przyszłość kina. Zapowiadał się fantastycznie. Zagrał w "Gladiatorze" i świat po prostu się w nim zakochał. Potem zagrał w "Spacerze po linie" i dostał Złoty Glob i nominację do Oscara.

 

Dlatego wielkim zaskoczeniem były zdjęcia aktora, który nie dość, że wyglądał jak bezdomny to jeszcze zaczął pić i brać narkotyki. Hollywood było świadkiem upadku wielkiego talentu. Phoenix staczał się z dnia na dzień a jego upadek pokazywały stacje telewizyjne, seriwisy rozrywkowe na całym świecie. Także w Polsce.

 

Dziś wiemy, że Joaquin zagrał rolę swego życia. Przez dwa lata udawał staczającego się na dno aktora. Wszystko było mistyfikacją. Aktor specjalnie się zapuścił, zaczął zachowywać się jak po spożyciu alkoholu i narkotyków. A ludzie to łyknęli. W całej sprawie pomagał Pheonixowi Casey Affleck (brat sławnego Bena, też aktor).

 

Pheonix przyznał, że inspiracją było obejrzenie "Big Brothera", w którym wszystko jest wyreżyserowane a ludzie to kupują. Aktor rolą "upadającego" chciał pokazać, że wszystko co pokażą media ludzie traktują jako prawdę.

 

Wiemy jedno - dwóch ludzi nabrało cały niemal świat. Największy przekręt był oczywiście cały czas nagrywany i zostanie z tego zmontowany film.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Psychopata z nożem zaatakował Paris!

 


Więcej o:
Komentarze (28)
Największy przekręt w historii Hollywood
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kloceklego

  Oceniono 49 razy 47

  niewielu jest dzisiaj aktorów z powołania i z misją. on się zalicza do takich i pokazuje jak ludzie są głupi i są w stanie uwierzyc we wszystko. wyrazy uznania

 • m4rc1n31

  Oceniono 42 razy 40

  Wielki szacun dla tego gościa.

 • benulla

  Oceniono 40 razy 38

  Świetny pomysł! Wielkie ukłony w Jego stronę! W Polsce ktoś powinien coś takiego zrobić, bo ludzie nadal mają klapki na oczach i ślepo ufają mediom! Szamają tą miałką papkę, że aż "miło" popatrzeć... ;/

 • princessviki

  Oceniono 26 razy 26

  dobry jest:D

 • little_susie

  Oceniono 24 razy 24

  Niezły jest ;d Ma rację. Ludzie za bardzo wierzą we wszystko, co pojawi się w mediach...

 • podpisany

  Oceniono 22 razy 22

  Joaquin Phoenix, powinien mieć już co najmniej dwa Oskary. Za „Gladiatora” i „Spacer po linie”. Świetny, zarąbisty aktor. Wszystkie filmy z jego udziałem godne uwagi. Wymienię jeszcze „Hotel Ruanda”, „Królowie nocy”, „Wszystko dla miłości”, „Ślepy tor” i wiele innych które obejrzałam z ogromnym zaciekawieniem i wielką przyjemnością. Oglądałam występ Phoenixa w programie Lettermana. Moim zdaniem „mistrzowski”. Dwa lata świetnego aktorstwa, przygotowań do roli w "I'm Still Here". Szczęściarze z Wenecji i za Oceanem mogli już go obejrzeć. Z niecierpliwością czekam „zakosztowania” tej przyjemności. :)

 • m4rc1n31

  Oceniono 19 razy 19

  Szkoda że u nas nikt nie ma takich pomysłów,poza pomysłami na lans.

 • alicja23

  Oceniono 19 razy 19

  ale numer !!! Joaquin jesteś WIELKI !!!!!!

 • fan_ani_gogoli

  Oceniono 16 razy 16

  dobry aktor :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX