Bruni z Owenem Wilsonem na planie Allena

Uczył ich sam mistrz.
.
Więcej o:
Komentarze (10)
Bruni z Owenem Wilsonem na planie Allena
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sandrinne

  Oceniono 7 razy 3

  wiemwszystko, a dlaczego każda Piersza Dama miałaby być odbciem szablonu stworzonego przez poprzedniczki? Jest Pierwszą Damą, ale ma swoją osobowość, pasje i upodobania. Nie każda Pierwsza Dama musi być kotką salonową. Bruni i tak już jest bardzo ugrzeczniona. Jak dla mnie Ona i Michelle Obama sprawuja ta funkcje chyba najlepiej ze wszystkich znanych mi Pierwszych Dam(chyba że o jakiejś zapomniałam;)

 • lilou

  Oceniono 4 razy 2

  fajna babka, swietnie sie ubiera...

 • poppy

  Oceniono 1 raz 1

  lubię ją, tak samo Owena! Ciekawe jak wyjdzie ta współpraca z Allenem ;D

 • anettka.m.j

  0

  Owen jest sexy ;D Zobaczymy co z tego wyjdzie ;P

 • wiemwszystko

  Oceniono 2 razy 0

  Sandrinne - nie ja wymyśliłam protokół dyplomatyczny i inne etykiety, których przestrzegają głowy państwa i ich małżonkowie. Póki co świat jest tak skonstruowany, że to jeszcze obowiązuje. Może za 10 lat będę sama śmiała się z tej opinii. Rewolucja obyczajów zbiera swoje żniwo, ale dyplomacji jeszcze zbyt radykalnie nie dotknęła. A swoją drogą to beztalencie aktorskie z tej Carli Bruni - 30 dubli prostej sceny i dalej NIC. Miało więc być rewolucyjnie a wyszło żałośnie. Niech więc już lepiej śpiewa i podobnie jak małżonek daje pożywkę brukowcom na temat swoich romansów, bo to też modne na fali "nowoczesności" partnerskiej. O tempora, o mores !

 • sandrinne

  Oceniono 8 razy 0

  ja też lubię filmy Allena :) a Carla Bruni jest cudowna-uosobienie klasy i dobrego stylu :)

 • plotkaaa

  Oceniono 6 razy 0

  Jeśli i Wam udzieliła się atmosfera mundialu, ciach i króli klat, jesteście spragnionymi futbolowiczkami i fankami drużyny Hiszpanii, a w szczegolności pewnego obrońcy z numerem 3 na piersi – Gerarda Pique, to gorąco polecam Wam blog z oryginalnym opowiadaniem, którego akcja rozgrywa się w tak ważnej i istotnej dla nas przyszłości - podczas Euro 2012! Więcej nie mogę zradzić, musicie same wejść na http://godlewska-pique.blog.onet.pl/ i koniecznie przeczytać już gotowy pierwszy rozdział:)) Naprawdę polecam;)

 • wiemwszystko

  Oceniono 11 razy -1

  Pani Carla Bruni chyba zapomniała, że już nie jest modelką i piosenkarką, bo aktorką nie była nigdy, tylko Pierwszą Damą Francji. Noblesse oblige Pani Prezydentowo. W Pałacu Elizejskim nudno, to szuka wrażeń, bo chyba popularności jej nie brakuje. A Allen lubi sobie czasem szyderczo poeksperymentować, więc chyba właśnie to robi.

 • ffortaleza

  Oceniono 5 razy -1

  UWIELBIAM I WOODY'EGO I OWENA :) CZEKAM NA FILM Z NIECIERPLIOWSCIA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX