Adam Lambert całuje się z gitarzystą

Wreszcie coś nowego.
.
Więcej o:
Komentarze (114)
Adam Lambert całuje się z gitarzystą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dorisekxd

  Oceniono 57 razy 39

  A niech się całują !

 • alicja23

  Oceniono 54 razy 34

  wszyscy wypisujecie że to takie obleśne !!! ale gdyby to były dwie dziewczyny byłoby to zapewne nazwane seksownym występem !! PRAWDA !!

 • marlena2511

  Oceniono 33 razy 29

  .. tylko plotek potrafi z JEDNEGO zdjęcia zrobić SIEDEM....

 • karolcia13201

  Oceniono 41 razy 29

  cud miód. wiem o tym od jakiegoś miesiąca, dzięks PLOTEK srotek za zapłon. nie podniecajcie sie ludziska, on to robi dla sztuki, aa jego gitarzysta jest hetero. panienki piszczą, trasa ma rozgłos, interes się kręci a on pokazuje swoją orientacje ludziom. nawiasem mówiąc uwielbiam go, seksowny z niego facet.

 • liriel

  Oceniono 34 razy 28

  Mnie nie obchodzi, że jest gejem. Ważniejsze jest dla mnie, że ma świetne piosenki.

 • tellya

  Oceniono 28 razy 24

  @sweetass94 - Rozumiem, nie każdy musi być tolerancyjny w stosunku do osób o odmiennej orientacji.(chociaż innym żyło by się wtedy o wiele lepiej) Podobne do twojego zdanie, wyraziła moja katechetka, gdy na lekcji zapytałam: "Czy geje mogą być chrześcijanami?" odpowiedziała, że owszem, ale powinni żyć ze świadomością o swojej chorobie, oraz wyraziła swój sprzeciw co do legalizowania małżeństw homoseksualnych, a także adoptowaniu dzieci, przez takie pary. Jednakże, moja katechetka w odróżnieniu od Ciebie, wyraziła się kulturalnie, bez obrażania innych i nazywania ich "pedałami", za co ją szanuję. Niestety nie wszyscy mają w sobie tyle kultury i gdy tylko coś im nie pasuje muszą obrażać i używać wulgaryzmów. Przykro mi, że w Polsce mamy takie osoby.

 • glambert

  Oceniono 51 razy 23

  Bosko to wygląda. ^ ^ Powinniście mieć świadomość, że Adam to kontrowersyjny artysta, ale jego zachowania na scenie w niczym nie umniejszają zasług, jakie ma we współczesnej muzyce. Tworzy świetne kawałki i to się powinno przede wszystkim liczyć.

 • cocaina

  Oceniono 34 razy 22

  Niech robi co mu się podoba i zgodnie z tmy co mówi mu serce. Nie bądźmy takimi konserwatystami, że całujący faceci robią tak wiele szumu w tych czasach. Coraz więcej gwiazd przyznaje się do homoseksualizmu. Ja sama jestem biseksualna i rozumiem takich ludzi. Robią to co czują w sercu.

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 34 razy 22

  kocham goscia. ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX