Marta otworzyła park w Sopocie

Była niezła feta.
.
Więcej o:
Komentarze (150)
Marta otworzyła park w Sopocie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sorrki

  Oceniono 84 razy 58

  Polska to dziwny kraj a w nim ludzie
  Pani Marta jak jej cała rodzina widać bez kamer i rozgłosu nie umie żyć. Dobrze napisała jedna z Pań, gdyby kto inny ciągał tak dzieci , to dawno by się zajęły tym faktem komisje do praw dzieci. Widocznie im wszystko wolno. Teraz będziemy na każdym kroku mieli imieniem Kaczyńskich szkoły . parki . ulice, most , pomniki itp. Proszę mi powiedzieć - a czym się dla polski zasłużyli? W katastrofie zginęło 96 osób , więc zacznijmy zmieniać nazwy wszystkiego na nazwiska tych osób które zginęły w tej katastrofie. Jak szaleć to szaleć.
  I jeszcze jedno mam jedne krzyż pod Belwederem to postawmy tam tyle krzyży ile było katastrof polskich samolotów w ostatnich latach. Też zginęli Polacy ( również znani) i palmy znicze w róznych datach tak przez cały rok by było zabawniej.

 • mariachi77

  Oceniono 82 razy 58

  Poza tym, powinno chyba być "Park Marii i Lecha Kaczyńskich, Prezydenta RP z małżonką poległych pod Smoleńskiem na posterunku obrony ojczyzny, w samolocie zestrzelonym przez Tuska i Putina z Komorowskim stojącym na czujce" Krótko, zwięźle i po myśli wyborców PiS.

 • linijkaa

  Oceniono 83 razy 49

  Mdli mnie gdy na nią patrzę...Celebrytka się nagle znalazła, może za niedługo będzie można ją podziwiać nagą w playboyu albo CKMie

 • tess.1

  Oceniono 54 razy 42

  Przed smiercia nie docenili ich wcale zyli i byli a po smierci dostaja wszytko maja Wawel, teraz park czekac tylko jak ronda, szkoly, ulice krzyzowki no i szalety tez bo to publiczne beda ich imieniem ochrzczone!! Kupa wariatow nic wiecej... aaa nie byli sopocianami ale park maja nie byli Krakowianami a wawel maja.. to czekac teraz na reszte wrr

 • sansa

  Oceniono 63 razy 41

  Czy w tym parku wolno się będzie śmiać? Czy będzie można jeździć na rolkach i opowiadać dowcipy? Ciekawe, czy regulamin tego nie zabroni.

 • asaneta

  Oceniono 52 razy 38

  Toż to już paranoja !!!!

 • wiemwszystko

  Oceniono 56 razy 36

  to przykre, ale widzę, że nikt o tym nie wspomina, ale Marta zainkasowała 3 miliony złotych za śmierć rodziców i jakoś nie słyszałam, aby choć złotówkę przeznaczyła na powodzian, czy też choćby na schronisko dla psów, bo chyba pupile Pani Marii tam znalazły swoje miejsce. Nie słyszałam aby panosząc się przez 3 miesiące po Pałacu Prezydenckim opiekowała się osieroconymi zwierzakami. Z autentycznego cierpienia zrobiła teatr. Wstyd. Może trzeba jej przypomnieć - ciszej nad tą mogiłą !

 • nickkkk

  Oceniono 50 razy 36

  to jest jakieś nieporozumienie. tak samo jak gigantycznym nieporozumieniem był pogrzeb na Wawelu. jeżeli tak, to ja się pytam, czemu pozostałych 94 ofiar katastrofy smoleńskiej też tam nie pochowano, w czym byli gorsi od Kaczyńskich ? przecież zginęli razem z nimi, w takich samych okolicznościach, w tym samym miejscu i o tym samym czasie. A tak, rozrośnięte ego Jarka, któremu się Wawelu zachciało. Ciekawe, czy już sam sobie rezerwuje miejsce we wspólnej krypcie.

 • mariachi77

  Oceniono 47 razy 33

  Maria i Lech, Prezydent z małżonką. To kto był właściwie prezydentem, a kto małżonką?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX