Marina i Maja. Tajna narada o zmroku

Marina i jej menedżerka - Maja Sablewska spotkały się o zmroku w kawiarni na Pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Przed spotkaniem Marina przeglądała w internecie teledyski Christiny Aguilery. Czyżby Majka zadała jej pracę domową?
.
Więcej o:
Komentarze (41)
Marina i Maja. Tajna narada o zmroku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • harvester29

  Oceniono 21 razy 17

  z niej taka gwiazda jak z koziej dup..y trąbka nagrała jeden kawałek i wielka mi gwiazda .......żałosna głupia małolata

 • bezkrytycznie

  Oceniono 15 razy 15

  tydzien temu pierwsza była częśc tego gó...anego niusa -marina sie spotyka z pewnym artystą i na pewno mają romans, a konczyło sie to przegladaniem teledysków aguillery. dziś - część druga w tej samej kanjpie i w tym samym czasie. za tydzień nius pod tytułem "marina wraca sama w nocy do domu, pewnie była gdzieś z kochankiem".

 • sansa

  Oceniono 15 razy 15

  Eeeeee tam, Marina nie ma płaszcza prochowca i ciemnych okularów, a Sablewska przyszła bez czapki kominiarki, i to ma być tajna narada???

 • cromio

  Oceniono 18 razy 14

  Pseudoświatek pseudorozrywki.

 • mika17

  Oceniono 12 razy 12

  Tzn. sugerujecie, ze Marina bedzie teraz kopiowac Aguilere? Swoja droga to skad wiecie, co robila przed wyjsciem Marina? Zamontowaliscie jej podsluch i kamere?

 • mamson

  Oceniono 17 razy 9

  chyba niezbyt idzie Sablewskiej promocja Mariny, ja na przykład nadal nie znam żadnego jej wokalnego dokonania a jeden utwór Rabczewskiej jednak znam choć bardzo się starałam nie znać:) jak do tej pory to Marina jest znana głównie z Plotka, gdzie sprzedaje wątpliwe niusy na swój temat ... podpowiadam więc: może jednak gdzieś coś zaśpiewa?

 • martuchaaaa

  Oceniono 8 razy 8

  plotek wiedział dlatego, że te zdjęcia "niby" robione z ukrycia to ustawka gwiazdki z papparazi. celebryci często tak robią żeby regularnie pojawiać się na łąmach tabloidów. to taka forma promocji.

 • ulkakulka

  Oceniono 9 razy 7

  "Eeeeee tam, Marina nie ma płaszcza prochowca i ciemnych okularów, a Sablewska przyszła bez czapki kominiarki, i to ma być tajna narada??? " :-)))))))) dobre

 • nella177

  Oceniono 11 razy 7

  zal mi jej. jesli serio tak bylo to bd kopiowala christine

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX