Co Górniak kupiła synkowi?

Edyta z okazji Dnia Dziecka zrobiła wczoraj BARDZO DUŻE zakupy dla swojego synka Allanka. Zobacz, jak wyglądała, gdzie była i co wybrała.
.
Więcej o:
Komentarze (84)
Co Górniak kupiła synkowi?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szaron_stoln

  Oceniono 57 razy 41

  Przedwczoraj na Kozaku czytałam, że Monika Mrozowska lansuje się, bo zabrała starszą córkę na warsztaty taneczne z okazji Dnia Dziecka. Teraz czytam, że Edyta Górniak lansuje się, bo kupiła synowi prezenty z tej samej okazji. No, ludzie, nie da się ukryć, że znani ludzie mają rodziny, dzieci. Czy wg was oni te dzieci powinny w szafach zamknąć i karmić raz w tygodniu? No, mają dzieci, to chodzą z nimi do dentysty, kina, kupują im prezenty, chodzą na wywiadówki... Schiza jakaś z tym lansem.

 • beer

  Oceniono 39 razy 33

  Nie ma zdjęć szóstego,jedenastego i siedemdziesiątego kroku artystki.I jeszcze jak drapnęła sie w nos.Nie spisał sie ten papparazzi.Jestam rozczarowana.

 • aaagulka

  Oceniono 43 razy 31

  Kobieta kupuje prezent z okazji dzień dziecka dla sowjego synka a wy wielkie hallo z tego robicie, paranoja

 • list

  Oceniono 48 razy 30

  ma kase niech kupuje. niech sie bawi dopóki jest maly. czas leci

 • karola26

  Oceniono 42 razy 28

  Ten portal robi sie po prostu coraz lepszy, slow mi brakuje. JEJ KASA, JEJ SPRAWA, JEJ DZIECIAK, Ludzie wezcie sie opanujcie, macie jakies traumy z dziecinstwa, ze az tak przezywacie co Edzia kupila Alankowi? Ja pie****e...

 • seznam

  Oceniono 32 razy 20

  Dziwne. Będąc w Media Markt widziałem jak Edyta Górniak idzie do toalety, a zdjęć stamtąd nie daliście. Jak to? Dlaczego, a tak bardzo chciałem zobaczyć. A zdjęcia jak otwiera samochód? Jak zapina pasy? I jak wcześniej wrzuca papierek do kosza? Błagam, nie manipulujcie. Dawajcie pełny zapis jej dnia.

 • yena

  Oceniono 54 razy 20

  Jakoś nigdy nie widać co kupuje dzieciom Natalia Kukulska, Kayah,Jopek,i wiele innych. Jakoś nie cyrkują i nie jest nam wstyd,gdy ich widzimy.Żyją normalnie,bo są normalne.Edyta wszystko"sprzedaje".Nawet kupę własnego maleństwa.

 • aneteysza

  Oceniono 73 razy 19

  świetnie jest ubrana :)

 • siska81

  Oceniono 37 razy 19

  wcale nie musialo być ustawione paparazi sami leżą pewnie pod jej domem bo mają dobrze placone za takie zdjęcia z Edzią .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX