Wzruszona Steczkowska, przejęta Kayah - Fryderyki 2010

Justyna Steczkowska opłakuje swoją koleżankę, która zginęła w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. Katarzyna Doraczyńska pracowała w biurze prasowym prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a prywatnie była żoną menadżera Justyny Steczkowskiej, Krzysztofa Wasita. Zobaczcie zdjęcia z wczorajszych Fryderyków.

.
Więcej o:
Komentarze (29)
Wzruszona Steczkowska, przejęta Kayah - Fryderyki 2010
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bulinka

  Oceniono 161 razy 87

  Justyna Steczkowska jest w porządku. Nie wiem co tak wszyscy po niej jadą jak po burej kobyle ( powiedzenie Pudziana) (:

 • belladonna

  Oceniono 98 razy 70

  A Sadowska chyba pomylila imprezy!
  W bialym plaszczu i sukience, z usmiechem na twarzy?????????

 • zazuzi

  Oceniono 51 razy 45

  Nie wiem, komu oceniać, czy cudze łzy są szczere. Mnóstwo osób płakało po tragedii nie dlatego, że stracili w niej kogoś znajomego czy bliskiego, ale ze zwykłego ludzkiego żalu nad stratą, jaką przeżywali i w dalszym ciągu muszą przeżywać rodziny zmarłych, nad Martą Kaczyńską, która straciła oboje rodziców, nad wszystkimi, którzy na nich czekali, nad ich psami i kotami, nad okrutnością losu. Nawet gdyby Justyna Steczkowska nie straciła w katastrofie koleżanki, miała pełne prawo do okazania emocji. Nie mamy prawa oceniać czyjegoś przeżywania żałoby, naprawdę.

 • zoelle

  Oceniono 39 razy 29

  nie, rolnik - to tacy jak ty zrobią wszystko, żeby innemu przpier..ić, nawet przy smutnej okazji. steczkowska jest ok. miała swoje upadki, nawet lekkie kompromitacje, ale już nie wciskajcie, że wszystko to gra, a ludzie to nieczułe potwory. no i zaśpiewała pięknie.

 • miska9797

  Oceniono 44 razy 26

  Smutne...Każdego szkoda...Bardzo współczuję i Justynie i wszystkim, którzy przez tę katastrofę ucierpieli!!! Bardzo mi przykro..Ja również płakałam, choć nikt bliski ode mnie nie zginął..to takie smutne i przerażające.!!

 • agness117

  Oceniono 44 razy 26

  steczkowska zdaje się ztraciła w tej katastrofie kolezanke, wiec osobiscie to odebrala... widzialam jak wczoraj na koniec sie popłakała... to było szczere

 • ass100

  Oceniono 36 razy 24

  Sadowska zgasiła... Wszyscy na czarno a ona biało ;/

 • monika_c

  Oceniono 60 razy 18

  Przynajmniej wreszcie nie napisaliscie o niej Jusia! Mam nadzieje, ze na Plotku tez sie w koncu zmienilo na lepsze

 • zoelle

  Oceniono 34 razy 10

  b23 - a kim ty jesteś psychologiem? jaką kurwą trzeba być mentalnie by pisać takie rzeczy w takiej chwili... brzydzę się takimi jak ty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX