Tak się bawi "warszawka": Czułości, alkohol i "faki"

Choć za oknem szaro, buro i ponuro, gwiazdy już czują przypływ wiosny. Wczoraj hucznie bawiły się na "Melemen - private beach party". Zobacz zdjęcia z imprezy!
.
Więcej o:
Komentarze (88)
Tak się bawi "warszawka": Czułości, alkohol i "faki"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zielonoagre

  Oceniono 40 razy 30

  Jaki z niego Olivier. Przybrał takie imię, bo jest według niego oryginalne. Kiedyś sie dziwił, że w Polsce można przeżyć za 1000zł, bo on kupuje jeansy za 500-600 zł. Wieśniak, buc i tak dalej. Podziwiają go małolaty i trochę starsze panie. Tylko za co? Mało elokwentny, bez polotu i chyba niezbyt inteligentny. Robi aparycją i to chyba wystarczy na warszawskie "salony"

 • swinska_grypa

  Oceniono 26 razy 22

  Ech, wielki świat;) To towarzystwo wygląda na półświatek, no błagam! Co to za gwiazdy, o których słyszała tylko Partycja Wylążek z Ia i Tycjan Zaćpała z IIc gimnazjum na Tarchominie?

 • niunia100

  Oceniono 26 razy 22

  tak! na to telewizja ma kase,pić i bawić się!!!!!!!!!do rana.ale jak widzę jak pokazują relkamy z chorymi dziećmi i bezczelnie od nas ludzi wyciągają pieniądze na leczenie ich-na litość boską pozostaje tylko wziąść kałasznikowa i zrobić z nimi porzadek-to im się odechce imprez a przeznaczy telewizja pieniądze dzieciom.

 • jankaj

  Oceniono 25 razy 19

  z janiaka stylista chyba zakpil-nie dosc ze ma krotke nogi to jeszcze te portki"z gównem"dla mnie to istna kaszana-nnie mowie ze od razu facet ma nosic garnitur ale te spodnie nie dodaja zadnemu z nich meskosci czy sexapilu o janiaku szkoda gadac

 • joell

  Oceniono 25 razy 19

  Czy wy nie umiecie umieścić tych zdjęć jedno pod drugim na jednej stronie? Tylko mamy klikać i klikać na nie jak powaleni?

 • aaricia

  Oceniono 23 razy 19

  alez 'gwiazdy'..... wies tanczy i spiewa, zadnego przyzwoitego dorobku ani talentu, co to wogole za ludzie ????

 • lala82

  Oceniono 19 razy 19

  A Janiak to zrobił klocka w spodnie??? jakos do mnie ta moda nie przemawia

 • gumowe_ucho

  Oceniono 18 razy 18

  podobno to nie zdjęcia z żadnych salonów tylko z wieczoru integracyjnego Stowarzyszenia "Maglownica" skupiającego koneserów importowanej odzieży używanej ...

 • ashia

  Oceniono 23 razy 17

  Pani Steczkowska trzyma klase,nie musi pokazywac golego tylka i dlugich pazorow jak inne,skromnie,elegancko i tyle
  Marysia Sadowska chciala chyba wygladac jak Lady GaGa :)
  A pan Oliwer ma takie krociotkie nozki :)
  Ogolnie kazdy probuje zablysnac,jedni strojem,inni zachowaniem ale ludzie kiczu nie kupia i za kilka lat niektorych z tych "VIP'ow" juz nikt nie bedzie pamietal
  Ale to tylko moje zdanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX