Doda i Nergal na nagraniu "Tak to leciało"

Dodzina i Darski wzięli udział w nagraniu specjalnego, charytatywnego odcinka programu "Tak to leciało". Zobaczcie Rabczewską w stroju Indianki.

 

 

Więcej o:
Komentarze (80)
Doda i Nergal na nagraniu "Tak to leciało"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • moda86

  Oceniono 26 razy 22

  Pierwszy odcinek programu z udziałem Dody i Nergala już 4 kwietnia o godz. 19.05, w TVP2

 • ziomalstwo

  Oceniono 29 razy 21

  KAŻDY PISZE O JEJ WYGLĄDZIE , ZACHOWANIU A JA NAPISZE JAK ŁADNIE POSTĄPIŁA BIORĄC UDZIAŁ W PROGRAMIE NA RZECZ CHORYCH DZIECI.

 • reki334

  Oceniono 27 razy 19

  jak to jest indiańska stylizacja, to ja jestem Siedzący Byk

 • martusstolc

  Oceniono 29 razy 17

  Już nie moge się doczekać tego w telewizji. ;]

 • tyla12

  Oceniono 26 razy 16

  Doda-jak to doda piosenki ma super.Wszyscy ją niby krytykują,ale chcieli by jednak mieć taki głos jak ona co? Możecie dawać minusy, ale to co wygadujecie jest żałosnee. jak wam się nie podoba doda bo niewiem, jest sobą, mówi własnym zdaniem.I słusznie,jeżeli ktoś do niej pyskuje, zadziera z nią to dlaczego ma się nie bronic? To mocna laska i tyle ! nie daje po sobie jeździć. ! i dobrze.. :) Ja bardzo lubię Dode, i nie obchodzą mnie wasze minusy ;p

 • magnolka

  Oceniono 22 razy 16

  Co ją tknęło, by zrobić te usta?! To najgłupsze posunięcie, preparat zanika w wardze, ale wokoło ust zostaje wypukłość bo namnaża się kolagen.

 • zoelle

  Oceniono 38 razy 14

  rabczewska jak zwykle - wulgarna tandeta... ale nergal.... facet już nizej nie mógł upaść... były następca szatana, bohaterem pudla, plotka i szajskich programow w porze największej oglądalności... z charyzmatycznej postaci w pajaca królowej szmiry i tandety. jak dla mnie - totalna żenada i upadek. powinien zostać wybuczany przez ex-fanow behemota.

 • cholera

  Oceniono 27 razy 13

  Aha: fryz ma ciekawy i oryginalny. Nergala dalej nie rozumiem... szkoda mi tego, ze wlazi w ten wizerunek lizydupa dody bo tak to teraz wyglada niestety. Ale co jak co .. \m/ behemoth rulez ;) \m/

 • gwiazda13

  Oceniono 30 razy 12

  UUUUUUUUUUU W końcu ;:_ cościekawego będzie w tvp Hehe. Ciekawe na której piosence się pomyli hehe. Ale będzie ubaw . Przynajmniej jakiś kabaret puszczą w telewizji .
  Hip hip hura. Ale ładnie z jej strony że zbierze troche forsy dla dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX