Radość zwycięzcy "Mam Talent"! Co zrobi z pieniędzmi?

Marcin Wyrostek zupełnie nie spodziewał się, że wygra drugą edycję show TVN-u. Na jego twarzy było widać wielkie zaskoczenie. Zobaczcie zdjęcia z wczorajszego finału!

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Radość zwycięzcy "Mam Talent"! Co zrobi z pieniędzmi?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nanda_devi

  Oceniono 138 razy 116

  Ludzie, co Wy sobą reprezentujecie????? Co to w ogóle za teksty typu "żałosny akordeon" i "że każdy tak może zagrać".
  Żal dupę ściska. Żałuję, że nasz cudowny naród jest na tak niskim poziomie intelektualnym. Proponuję, żebyście nic nie pisali, bo zaśmiecacie cyberprzestrzeń. Marcin Wyrostek jest wirtuozem tego instrumentu, czy Wam się to podoba czy nie. Tak samo jak bracia Legun mają niezwykły głos. Martinez też fajnie śpiewa, ale jest to stylistyka, która mi nie odpowiada. Kaczorex jest utalentowanym, przemiłym chłopcem. Życzę im wszystkim powodzenia.

 • obeznana

  Oceniono 86 razy 58

  Każdy ma prawo do własnej oceny, ale trudno nie skomentować niektórych wypowiedzi. Każdy, kto ma jako taki słuch chyba musi przyznać, że Marcin jest mistrzem akordeonu. Doskonała technika i artyzm. Zasługiwał na tę nagrodę. Wszyscy finaliści mają niewątpliwy talent, ale on był najlepszy. Co do braci Legun mam takie same wątpliwości, co jury. Głosy mają fantastyczne, ale to nie ta wrażliwość, choć może sami o tym nie wiedzą...

 • 123qwe

  Oceniono 62 razy 54

  jejku jak zwykle nazekacie!
  zauwazcie ze to nie Producenci wybieraja zwyciezce lecz WIDZOWIE!! trzeba bylo wysylac SMSy na sowjego faworyta a nie... wiem ze troche duzo chca za wyslanie smsa, ale gdyby byly za free to by niepotrafili zliczyc tych glosow...

 • simple

  Oceniono 64 razy 50

  w następnej edycji powinni całkowicie zrezygnować z występow uczestników, zostawć tylko jury a tytuł programu zmienić na "Mam dobrą fuchę" - (gadam bzdury, obrażam ludzi, lansuję samego siebie i jeszcze dostaję za to kasę) -> -> -> teksty pani Foremniak po występie Kaczoreksa były poniżej poziomu zera leżącego ...

 • justynak89

  Oceniono 83 razy 47

  Wygrał nie tylko, że ma talent, ale i emocje, których brakowało pozostałym...

 • martynaaa___

  Oceniono 56 razy 42

  Należało mu się te 1 miejsce. Choć wydaje mi się , że 2 miejsce powinien mieć Kaczorex , który na prawdę również ma wielki talent,ale niestety większość ludzi nie docenia sztukę jaką jest taniec.

 • asix

  Oceniono 64 razy 40

  dobrze przynajmniej ze nie wygrał nikt z serii IDOL

 • nighty_amy

  Oceniono 69 razy 33

  Bracia Legun mnie irytowali od pierwszego występu. Dopiero teraz jurorzy sie zorientowali że oni są sztuczni? Marcin Wyrostek był cudowny, chociaż ja akurat stawiałam na Konego.

 • aaagulka

  Oceniono 41 razy 31

  Do ika89- no nie wiem czy jakiś tam pan z rynku zagrałby w ten sposób;p mnóstwo osob gra na akordeonie tylko nie wszyscy graja na tak wysokim poziomie, tak jak duzo osob potrafi spiewac ale wszyscy spiewajacy nie reprezentuja ten sam poziom. Tak jest równiez w tym przypadku. Wyrostek był swietny!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX