Finałowa galeria "Tańca z gwiazdami"!

Radość Muchy, smutek Urbańskiej, goście specjalni i masa gwiazd.
  
Więcej o:
Komentarze (66)
Finałowa galeria "Tańca z gwiazdami"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • co.noga.zamiata

  Oceniono 125 razy 43

  Natasza!!!!!!!!!!!Muszę napisać swój komentarz, choć nie mam tego w zwyczaju. Znowu publiczność doceniła nie tą osobę co trzeba. Piszecie, że Mucha się cieszy tańcem, że taka słodka i radosna, a wg. mnie jest sztuczna jak usta Ibisza. Za to Urbańska jest właśnie naturalna w tej swojej masce, bo ona pewnie jest taki hard corowiec, co to sie nie usmiecha bez potrzeby; tyra za czterech, płacze z bólu itd. Ale takich ludzi sie w Polsce nie docenia, tylko jak ktoś sobie tusz do rzęs rozmaże (jak by nie było wodoodpornych) to wtedy jest fajny, naturalny i zasługuje na nagrodę. Bull shit. Szkoda mi Urbańskiej bo babka ma klase ale nie na naszego kraju poziom.

 • ladyzgaga

  Oceniono 67 razy 41

  No cóż, chciałabym, żeby kolejnej edycji już nie było

 • kimciaaa

  Oceniono 58 razy 40

  o jeju, czytam tak te wasze komentarze no i normalnie śmiać mi się chce. kłócicie się o coś, o czym nie macie zielonego pojęcia (bo na pewno wszyscy z was znają osobiście Nataszę albo Anię...), wystawiacie sobie minusy zapewne jak tylko widzicie, że ktoś chwali tą, która nie jest waszą faworytką... Mi też pewnie dacie pełno minusów bo co się głupia będzie produkować. Opamiętajcie się...

 • gonzo

  Oceniono 42 razy 26

  Szkoda że planują 11 edycję, format tego programu się wyczerpał. TzG popadł w rutynę i stał się niesamowicie przewidywalny. Widać że jest podział na lepsze i gorsze gwiazdy niezależnie od tego jak ktoś tańczy. Jury też punktuje wg.scenariusza i program stał się po prostu nudny...

 • pppa19

  Oceniono 28 razy 22

  Do debili z plotka: Pani Vondrackova ma na imię Helena a nie Halina... Jakieś podstawy "redaktorom" z plotka by się przydały...

 • hanna69

  Oceniono 85 razy 21

  Finałowy pokaz Muchy był-w porównaniu z tańcem Urbańskiej-cieniutki. Szkoda, że lepsza przegrała, ale cóż...to było do przewidzenia.

 • lukis

  Oceniono 26 razy 18

  Ja mam nadzieje, że 11 edycja bedzie tak ciekawa jak 10, bo 9 była nudna, z góry było wiadomo że Gardias wygra xd. do 11 edycji mogli by dać Górniakową- na pewno by ładnie tańczyła,Joanne Krupe- druga Urbańska oraz Filipa Bobka i anne Przybylską. Było by bardzo ciekawie.

 • magdasw25

  Oceniono 39 razy 17

  Czy Dorota Gardias ma bose nogi w tych sandałkach? W listopadzie, na dworze bose nogi? A tak nawiązując do finału(krórego uczestników znaliśmy chyba od pierwszego programu, w końcu realizatorzy podkreślali rywalizację pomiędzy Paniami od samego początku) to myślę że obie Panie zrobiły kawał dobrej roboty i pokazały niesamowite show ale faktem jest że formuła programu zakłada iż rywalizują miedzy sobą amatorzy i to dlatego widzowie bardziej docenili pracę Ani Muchy. W finale zatańczyły na zbliżonym poziomie (Ania tuż za Nataszą) ale należy pamiętać że Ania doszła do takiego poziomu w trakcie trwania programu a Natasza tańczy od lat. W finale powinien zatańczyć Kwiatkowski który świetnie się rozwijał przez cały program ale cóż taki jest ten świat - niesprawiedliwy. Pozdrawiam wszystkich czytających!

 • antyfandoda

  Oceniono 51 razy 17

  Nie zawsze wygrywają Ci najlepsi na tym polega magia tych programów.Gdyby jury wybierało zwycięzsce na pewno wygrała by Natasza,a Mucha zajeła by II miejsce. WIdocznie telewidzowie chcieli inaczej.Ja też 3małam kciuki za Anie, ponieważ bardzo duzo nauczyła sie w tym programie, jest przecież tylko aktorką,a Natasza jest artystką teatralną i taniec jak i śpiew ma już we krwi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX