Mucha i Urbańska czyli "cyrkówki" w akcji!

Ania i Natasza mocno przyłożyły się do półfinałowego odcinka Tańca z gwiazdami. Obie chciały wywalczyć miejsce w finale show. Wczoraj robiły wszystko by ich występy były nie tylko świetne technicznie, ale też zaskakujące i zachwycające. Zobaczcie zdjęcia z odcinka!

 

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Mucha i Urbańska czyli "cyrkówki" w akcji!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • eau_de_vie

  Oceniono 54 razy 30

  Obydwie te Panie działają mi juz na nerwy. Jedna słodka do granic wytrzymałości, jaka to ona spełniona i inne takie brednie a druga wciska kit, że jej nie zalezy na wygranej, żadna rywalizacja i ze sie ściga sama ze soba. Po co to takie głupoty ludziom wciskac. Wszyscy wiedza a przynajmniej opwinny że poszły obie tam po kase i śliczne autko a nie tam o satysfakcje.Żałuje bardzo że odpadł Kwiatkowski, on jeden tanczył dla tańca i nie ukrywał że chciałby wygrac.. Nie mydlił ludziom oczu..

 • tupkal

  Oceniono 51 razy 25

  Zdjęcie Muchy jest w stylu Last Minet

 • krytyczny

  Oceniono 47 razy 17

  Ja się zastanawiam, czym publika się podnieca, skoro całe to show jest obliczone na wylansowanie konkretnych osób i zarobienie pieniędzy na przesyłanych sms-ach. To nie ma nic wspólnego z rywalizacją, to nie jest sport, to jest showbussines, obliczony na zrobienie kasy. Ani Mucha, ani Urbańska nie potrafią i nie potrafiły tańczyć, to, co pokazują w tym posranym programie, to seria zaj... kłamstw, oszustw i udanej reżyserii, połączonej z perfekcyjnym montażem i oszustwem w wykonaniu jurrorów, którzy podobno są bezstronni i uczciwi, a siedząc w tej loży, poprostu zarabiają kasę na życie, więc robią, co im każą. Skąd Pan Wodecki, bądź Pani Tyszkiewicz mają mieć pojęcie o tańcu? Ale są jurorami, bo dostają kasę, tylko za to, że tam siedzą no i oczywiście za to, że dają "10" tym, którym każą im reżyserzy. I tak to wygląda. Te programy służą jedynie wylansowaniu gwiazdeczek, które już na początku kariery podupadają. Dlatego właśnie Mucha rywalizuje z Urbańską. Obie to beztaleńcia, a wychodzi na to, że to Megautalentowane gwiazdy...

 • brzytwa

  Oceniono 37 razy 17

  Natasza to zawodowiec pełną gębą, nie wiem tylko czy o to chodziło w TzG :P

 • eko

  Oceniono 84 razy 16

  P. Skrzynecka pięknie wczoraj wyglądała. A poza tym? Natasza jest zniewalająca - to, co ona wyczynia... Powinna wygrać, to jasne. Ale przecież wiadomo, że nie wygrywa tutaj ten, kto najlepiej tańczy, nie oszukujmy się...

 • reki334

  Oceniono 66 razy 16

  (pierwsze zdjęcie u góry) Mam nadzieję, że Mucha się umyła.

 • hanna69

  Oceniono 43 razy 13

  Do tego wszyscy krytykują Urbańską, że jest żoną rozwodnika. Co to za małomiasteczkowa mentalność? I co z tego, że za rozwodnika? Jednak dziewczyna ułożyła sobie życie, matką została, a Mucha co? Tylko BZYKA się i BZYKA albo p.... gołą w gazetach pokazuje. A już na festiwalu w Gdyni pokazała oprócz tłustych pleców straszne chamstwo. Chciała być taka szokująca i na luzie, a wyszła na idiotkę. Brak jej inteligencji, a do tego hipokrytka straszna.
  Jej występ w JoŚ to już dno zupełne. Parcie na szkło ma ogromne, talentu zero.

 • guru133

  Oceniono 27 razy 11

  Zastanawiam się jaki sens ma rywalizacja aktorek, które z racji wykonywanego zawodu powinny mieć jakieś tam wykształcenie taneczne z amatorami dla których taniec jest jedynie rozrywką. Chyba że chodzi o lans którejś z tych pań i związaną z tym wyższą gażą?

 • jozefinatesshx

  Oceniono 19 razy 7

  Okropności-taniec zatraca się w czymś nieokreślonym? Ani to sport,ani to taniec na poziomie przeżyć duchowych?Jaki świat-takie doznania? Może chodzi o poruszenie wyobrażni erotycznej? Sex-jest najprostszą czynnością,zafundowaną istotom żywym. Biedronki "czynią go" w sobie dogodny sposób np. na trawce? Ludziom zaś nie wypada "czynić go" bezpośrednio np.na publicznej scenie-wymyślili sobie więc "formy pośrednie do przyjęcia" i zwą je niekiedy-"tańcem"?Pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX