Kto wpadł na imprezę Polsatu?

Bardzo różne towarzystwo. Od Edyty Herbuś przez trenera Andrzeja Niemczyka aż po chłopaka Joli Rutowicz. Zobacz zdjęcia z imprezy! 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Kto wpadł na imprezę Polsatu?
Zaloguj się
 • ben_oni

  Oceniono 27 razy 23

  Ktoś kiedyś przyprowadził na imprezę panią Rutowicz. Teraz ta Rutowicz przyprowadza oborskiego. Później Oborski przyprowadzi swojego chłopaka, a następnie chłopak Oborskiego przyjdzie ze swoim "partnerem". I tak rośnie rzesza pasożytów spijających darmowe wina i zajadających darmowe kanapki na imprezach dla "celebrytów". Ludzi coraz więcej i coraz mniej znanych. Klasyczna dewaluacja towarzystwa. Na końcu zaczną przychodzić nianie amatorskich aktoreczek z seriali polsatowskich i też będą uważane za celebrytki.

 • skye

  Oceniono 25 razy 21

  W Polsce jest tylu utalentowanych ludzi, inteligentnych, z prezencją, z czymś wartościowym. A zamiast tego wciska nam się chodzący samoopolacz.

 • skye

  Oceniono 20 razy 16

  Nie wiem co robi tam dziewczyna Joli R. Naprawdę ten lub ta Pan/Pani nic sobą nie prezentuje. Jestem tolerancyjna , ale na Boga gej to facet , a nie ktoś kto zachowuje się jak kobieta. Litości . I ktoś taki ma być celebrity? Jeden wywiad z tym człowiekiem mnie przeraził. Nie wyobrażam sobie dłuższego pobytu tego kogoś w show biznesie. Ale znając życie tabloidy tak szybko mu nie odpuszczą i będą nas torturować osobistościami typu chłopak Jolki Rutowicz jak i jej samej. Boże, gdzie jesteś? Gdzie te prawdziwe gwiazdy przez duże "G" ?

 • jadzka

  Oceniono 12 razy 12

  skye masz racje ale niestety żyjemy w takim kraju że żeby Cię kochali trzeba robić z siebie różową idiotke i pokazać cycki !

 • obiektywny

  Oceniono 13 razy 11

  no bomba, kolejna elitarna impreza, po dziesięcu róznych festiwalach w sopocie, dwudziestu w opolu, rozdania nagód piećdziesięciu gazet, trzeba pojawić się na 15 imprezach robionych przez rózne stacje telewizyjne i radjowe.

 • jadzka

  Oceniono 13 razy 11

  chłopak jolki to faktycznie "wielka gwiazda"!!

 • boo

  Oceniono 8 razy 8

  wlodarczyk znowu w nastepnym teleturnieje????? typowe te nasze gwiazdy nic nie potrafia tylko chodzic od supermarketu do supermarketu od festiwalu do festiwalu i od konkursu do konkursu :) ale zeby cos stowrzyc oryginalnego i na wieksza skale niz warszawa to niestety NIE :)

 • skye

  Oceniono 7 razy 7

  Za niedługo celebrity zostanie pracownica banku obsługująca konto jakiejś celebrity, kasjerka, która obsłużyła kogoś promowanego przez tabloidy. No, ręce opadają. A tymczasem młodzi, utalentowani, ambitni nie mają czego szukać w show biznesie i mogą pomarzyć o karierze. Ich miejsca zajmują osoby, które pokazywane są na tym portalu i wielu innych. Szkoda, wielka szkoda. Polska młodzież się marnuje. Faktycznie chyba każdy musi zabłysnąć seks taśmą, a najlepiej w prosektorium, a partnerem w prywatnym porno jest żyd lub muzułmanin, żeby osiągnąć niebywałą karierę za pomocą takiego skandalu. Np. kwestia Dody. Bardziej znane mi są jej piersi i jej pośladki niż jej piosenki. A podobno to "królowa". O reszcie nawet nie trzeba wspominać , bo sprawa ma się tak samo.

 • be_smart

  Oceniono 6 razy 6

  Robicie kolejną sztuczną gwiazdę z chłopaka "koniówy".
  Jola i jej chłopak niech jada na wieś g*ój przerzucać ;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX