Wszystkie kobiety Colina Farrella

Z kim wziął ślub, z kim ma dziecko, a z kim romansował zupełnie bez emocji. Poznajcie (pewnie nie wszystkie, bo trudno je zliczyć) kobiety Farrella.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Wszystkie kobiety Colina Farrella
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mowieprawde

  Oceniono 50 razy 46

  a ja się doliczyłam : Inger Lise Ebeltoft,Kate Moss ,Rachel Stevens, Samantha Mumba , Denise Richards, Ali Larter,Amelia Warner, Bridget Moynahan, Demi Moore,Kim Bordenave, Maeve Quinlan, Nicole Narain,Josie Maran ,Naomi Campbell ,Ashley Scott,Michelle Rodriguez ,Britney Spears,Kate Beckinsale,Bonnie-Jill Laflin ,Robin Wright Penn ,Rosario Dawson ,Hazel Kareswarren ,Angelina Jolie ,Salma Hayek ,Paris Hilton ,Lindsay Lohan ,Tasha Nicole ,Bree Condon ,Elle Macpherson ,Clemence Poesy, Lake Bell ,Muireann Mcdonnell ,Carmen Electra ,Emma Forrest,ALICJA BACHLEDA-CURUŚ ... no i jeszcze dwie sporne dziewczyny Joanna Krupa i Shakira ;) nie licząc ich to mam tutaj już 35 ... ;P no taaak ... ;D Miejmy nadzieje ,że skończy na Alicji ...

 • mowieprawde

  Oceniono 43 razy 41

  Były jeszcze : Emma Forrest , Carmen Electra ,Clemence Poesy ,Lake Bell ,Bree Condon ,Hazel Kareswarren ,Paris Hilton,Kate Beckinsale ,Michelle Rodriguez ,Nicole Narain ,Demi Moore ,Ali Larter ,Samantha Mumba i tak dalej i tak dalej ;))

 • yeremi

  Oceniono 58 razy 28

  Po co jej to robicie?? Po co wywlekacie w redakcji byłe? Przecież każdy ma jakichś byłych/byłe. Wygląda na to, że żal wam d.upę ściska, że dziewczyna się związała z kimś znanym. To typowe w tym kraju - zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść ;/

 • megalomania

  Oceniono 34 razy 26

  W głowę zachodzę co on niby takiego w sobie ma i nie mam pojęcia!

 • patsy

  Oceniono 31 razy 25

  Ostatnio \jak sie okazuje nie bez kozery/ na jednej ze stron przeczytalam o ankiecie zorganizowanej w Irlandii na temat: czy Farrell bedzie dobrym ojcem! Zgadnijcie wyniki? Jedno jest pewne! schludnosci swych dzieci nie nauczy!

 • hakerka1c1

  Oceniono 26 razy 24

  To sobie facet poużywał...

 • she

  Oceniono 30 razy 24

  Bogactwo flory bakteryjnej

 • karola26

  Oceniono 38 razy 22

  A dlaczego niby Alicja ma skonczyc tak samo? Moze wlasnie dlatego z tamtymi mu nie wychodzilo, bo podswiadomie szukal kogos takiego jak A? Ja tam im dobrze zycze, no i wiadomo, ze Polki maja naturalne piekno a wiekszosc dziewczyn z usa jest po prostu 'zrobiona' a jak rano wstanie z lozka to wieje groza.

 • mowieprawde

  Oceniono 40 razy 22

  Trzeba jej życzyć dużo szczęścia , a jemu dużo wierności by się przydało ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX