Galeria

Madonna spotkała się z rodzinami zmarłych robotników

2009-07-20
A A A Drukuj
AP/CLAUDE PARIS

W ubiegłym tygodniu media donosiły o tragicznym wypadku w Marsylii. W trakcie budowania sceny, na której miała wystąpić Madonna na robotników zawalił się dach. Dwie osoby zginęły, osiem doznało poważnych obrażeń.

 

Koncert gwiazdy został odwołany a ona sama wyraziła swój ogromny żal.

Jestem zdruzgotana tak tragicznymi informacjami. Współczuję wszystkim, którzy ucierpieli - powiedziała

 

Na dowód tego, że naprawdę przejęła się sytuacją, Madonna przyleciała wczoraj do Marsylii po to, by odwiedzić rannych oraz spotkać się z rodzinami zmarłych. Zapominając o całym gwiazdorstwie tuliła i pocieszała wdowę po jednym z robotników.

 

Jesteśmy pod wrażeniem. Madonna naprawdę nie mogła zachować się lepiej.

 

 

Zobacz także:

Scena Madonny się zawaliła!

 

 

 

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (31)

  • for___me

    Oceniono 4 razy 2

    Zachowała się w porządku. Niemniej jednak uważam ,że zrobiła to trochę pod publiczkę. Jeden dzień się po użala a na drugi w trasę.:/

  • mmini

    Oceniono 4 razy 4

    coraz bardziej ja lubie :) takie gesty to dla niej tylko plusy :)

  • ciocia_jadzia

    Oceniono 10 razy 10

    jej. nie spodziewałam się tego po niej. myślałam, że wystosuje tylko jakieś pismo i tyle. przyjemne zaskoczenie.

  • jagi

    Oceniono 9 razy 3

    Nie jestem fanką Madonny i hmmm,....podejrzewałam,...że jest (przepraszam) zimną suką!Jednak,nawet Madonna,w obliczu wielkiej tragedii,pokazuje,że ma serce!To miłe i pokazuje,że,....nie ma dogłębnie złych ludzi???????

  • kamila120

    Oceniono 10 razy 8

    madonna jest fajna i widać że przezywa to co się stało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX