Dzieci Jacksona w czasie ceremonii

Odkąd odszedł ich ojciec, już nikt nie strzeże ich tak bardzo. Na gali pożegnalnej pokazała się cała trójka. Starsze dzieci jeszcze czasami widywano, ale najmłodszego syna widzimy chyba po raz pierwszy.

 

 

Więcej o:
Komentarze (163)
Dzieci Jacksona w czasie ceremonii
Zaloguj się
 • natqunia05

  Oceniono 80 razy 70

  Kurcze plotku jak mozna takie coś napisać ''Nie wiadomo, jak Jackson to zrobił, ale dzieci są bardzo do niego podobne'' przecież to są jego dzieci ktore kochał i zawsze mogł w nich odnaleźć spokój i wyrozumiałość.Rozumiem ze musieliście coś napisać pod zdjęciami ale bez przesady.:( Jemu a w szczególności jego dzieciom nalezy sie teraz szacunek..[*][*][*]

 • aniakin

  Oceniono 71 razy 59

  Szkoda, ze "upubliczniono" te dzieci. Ich ojciec unikal tego jak ognia, no ale teraz wszystkie sepy dookola dzieci chca zarobic i dzieciaki nie beda mialy spokoju.

 • jagi

  Oceniono 69 razy 53

  Jeżeli je zaadoptował(a twierdził ,że nie),to dopiero fakt uczynienia całej trójki spadkobiercami,świadczy,o Jego wielkiej miłości do nich!!!Żal,ze chyba juz skończyło się ich dzieciństwo.Teraz będą powoli wciągane w maszynerię show biznesu!!!Mam tylko nadzieję,ze Michael pracował nad ich wrażliwością i nie staną się kiedyś podobne do dziadunia!!!

 • kasiulinka28

  Oceniono 66 razy 48

  Słuchaj mnie no panie "bezkrytyczny" jak ja sie urodziłam miałam włoski prawie białe i tak do wieku przedszkolnego potem z czasem włosy zaczeły mi ciemniec jakbyś miał dzieci to bys wiedział że ciagle się zmieniają,po drugie zapraszam do optyka bo dzieci mają cechy MJ sprzed operacji i należy też nadmienic że mają matkę po której równiez odziedziczyły cechy wygladu reasumując matka+ojciec = właśnie takie dzieci gdzie jest napisane że dziecko musi byc łudząco podobne tylko do ojca lub tylko do matki????
  Przestańcie sie doszukiwac głupot ta rodzina cierpi a w szczególności te dzieci więc po co snuc domysły czy był ich ojcem czy nie ważne że je wychował najlepiej jak potrafił otoczył miłością którą dzieci są przepełnione świadczy o tym ich zachowanie na ceremonii.
  DAJCIE MU ODEJŚC W SPOKOJU TO TAKIE SĘPY ZASZCZUŁY GO I JEGO RODZINE TO PRZEZ NICH ON CHODZIŁ W MASKACH I JEGO DZIECI RÓWNIEŻ BO TACY AMATORZY TANIEJ SENSACJI CZYCHAŁY TYLKO NA JEGO BŁĄD LUB POTKNIĘCIE ONI ZROBILI Z NIEGO DZIWAKA A ON CHCIAŁ TYLKO ŻYC JAK NORMALNY CZŁOWIEK CZY TO TAK WIELE????

 • kocica1

  Oceniono 61 razy 43

  Bardzo ładne dzieci!!!!!!!!!!! Niech media i paparazzi nie zniszczą tym dziecią dzieciństwa ani przyszłości w życiu!!!!! Bo media i paparazzi wykończyli Michaela Jacksona!!!!!!!!!!!! I nawet dzieci są podobne do Michaela Jacksona!!!!!!!

 • omen483

  Oceniono 57 razy 37

  Śliczne maluszki, cała trójka to wykapany tatuś. Mimo ze każdemu z nas będzie brakowało Króla, będzie to kompletne nic w porównaniu z tęsknotą jego dzieci za swoim ojcem. Oby sobie poradziły...[*]

 • gosiulka_22

  Oceniono 49 razy 37

  szkoda tych dzieci:(śliczne są.A jak przemawiała Paris to miałam łzy w oczach.

 • gratka777

  Oceniono 40 razy 36

  jego dzieci są prześliczne !!
  Paris bedzie bardzo ładna kiedy dorośnie ;) widać ze to dzieci Michaela

 • julka_18

  Oceniono 42 razy 36

  jego dzieci są śliczne i pełne uczucia . :) widać , że dobrze je wychował i wychowywał miłością . to co Paris powiedziała na jego pogrzebie , ja zaczęłam płakać . . ;( jejciu , jak on kochał swoje dzieci - oglądałam wideo z nim i jego dziećmi , a jego dzieci na tych fotkach są tak do niego podobne . .! nie gadajcie głupot , że to adoptowane , czy coś . kocham te dzieci od wczoraj , jak je na pogrzebie zobaczyłam . kocham je tak mocno w duszy jak Michaela Jacksona . Bóg z wami . [*]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX